https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 227
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1427469
12474
278
0
3000
Printed Materials
Other collectibles
1988 Hajnal Erika (1957- ) magyar kézifestő és nyomottanyag-tervező iparművész számozott, aláírt kiállítási meghívója, 5 db. a művész munkáit bemutató, diafilm kockával.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1426903
12475
278
0
1800
Printed Materials
Other collectibles
cca 1889 Rudolf trónörökös, Angerer, Wien, nyomtatvány, 15x10cm
Starting price:
1 800 HUF
1428024
12476
278
0
6000
Printed Materials
Other collectibles
Természettudományi közlöny 21 kötet. Szerk.: Szily Kálmán, Lengyel Béla, Paszlavszky József. Budapest, 1889, K. M. Természettudományi Társulat, Pesti LLoyd-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval, meglazult fűzéssel, de belül jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
1432649
12477
278
0
4000
Printed Materials
Other collectibles
cca 1890 Seltenhofer Frigyes tűzoltószer gyár képes reklámnyomtatvány 16 p. 26x34 cm
Starting price:
4 000 HUF
1428434
12478
278
0
1200
Printed Materials
Other collectibles
1894 Csipkés litho szentkép, szép állapotban, 12x8 cm
Starting price:
1 200 HUF
1432600
12479
278
0
2400
Printed Materials
Other collectibles
1896 Sigmund József zászló árjegyzék, rajta az 1848-as a nemzeti jelképekről szóló törvény szövegével 4p.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
1428450
12480
278
0
2800
Printed Materials
Other collectibles
1896 A marosvásárhelyi református kollégium értesítője az 1894-1895. iskolai évről. Kiad.: Horváth József. Marosvásárhely, Sztupjár István. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1378292
12481
278
0
2600
Printed Materials
Other collectibles
1897 a Jugend 2. évf. 3. száma, számos illusztrációval, papírkötésben, 16 p.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
1432640
12482
278
0
3400
Printed Materials
Other collectibles
1897 Szombathely katonai lóvásár nagyméretű hirdetmény 48x62 cm
Starting price:
3 400 HUF
1430112
12483
278
0
6000
Printed Materials
Other collectibles
1898 Néptanítók lapja, 1898, XXXI. évfolyam, 1-52. szám, 49.,51. számok hiányoznak. Majd nem teljes évfolyam. Szerk.: Ujváry Béla, Dr. Göőz József. Budapest, 1898, Vallás- és Közoktatásügyi M. Kir. Ministerium, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Korabeli átkötött kopottas félvászon kötés, márványozott lapélekkel, pár helyen ceruzás aláhúzásokkal. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
1427494
12484
278
0
2000
Printed Materials
Other collectibles
1898 Köpcsényi Várszínház plakátja, magyar és német nyelven, megviselt állapotban, 24x19 cm.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1427490
12485
278
0
2000
Printed Materials
Other collectibles
1898 Köpcsényi Várszínház plakátja, német nyelven, megviselt állapotban, 23x19 cm.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment