Books: Travelling, cities

Number of items: 120

12961.

6 000 HUF
12962.

4 000 HUF
12963.

4 000 HUF
Mosdóssy Imre: Hullámzó Balaton. Utazások Nagymagyarországon. Budapest, 1917, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 99 p. Kiadói fűzött keménypapírkötés. Szövegközti fekete-fehér képekkel. Megviselt állapotban.
12964.

3 000 HUF
Der Rhein von Mainz bis Köln. Darmastadt, 1901. Geuter. 100p. sok képpel és két kihajtható térképpel / With two fold-out maps
12965.

3 000 HUF
Porzó (Ágai Adolf): Utazás Pestről Budapestre 1843-1907. Rajzok és emlékek a magyar főváros utolsó 65 esztendejéből. Bp., 1912, Pallas. Sérült gerincű, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12966.

2 000 HUF
The Danube. A Duna. Budapest, én., Magyar Királyi Folyam-és Tengerhajózási Rt, 146 p.+ 2 térképmelléklettel. Kiadói papírkötés. Angol nyelven. / Paperbinding, in english language. Megviselt állapotban.
12967.

4 000 HUF
12968.

2 000 HUF
Dr. Dalmady Zoltán: A turistaság egészségtana. Dr. Zsitvay Tibor előszavával. Szövetségi Túravezetők Könyvtára 1. füzet. Budapest, 1934, Magyar Turista Szövetség. Kiadói tűzött papírkötés. Intézményi bélyegzővel.
12969.

2 000 HUF
Nitrai fejfák. Nitra, 1940, Dr. Faith Fülöp, (Lőwy Antal Fiai nyomdája, Nitra), 45 p.+ 9 t. A borítót és a címoldalt Massányi Ödön készítette. Kiadói papírkötés. A borító és a lapok foltosak. A kötése sérült, pár lap szakadt. Ritka!
12970.

5 000 HUF
Nitra Arany Könyve. Nitra, 1940, Dr. Faith Fülöp,(Lőwy Antal Fiai nyomdája, Nitra), 62+23 p. Kiadói papírkötés. A borítót Massányi Ödön, A címlapot Slamka Lajos készítette. A borítója foltos, szakadt. A lapok ázottak. Ritka!
12971.

5 000 HUF
Nitra Lelke. Nitra, 1940, Dr. Faith Fülöp, (Lőwy Antal Fiai nyomdája, Nitra), 48 p.+20 t. A borítót Slamka Lajos, a címoldalt Massányi Ödön készítette. Kiadói papírkötés. A borító és a lapok foltosak. Ritka!
12972.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF