Books: Travelling, cities Number of items: 120
1131352
13069
275
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Cholnoky Jenő: A csillagoktól a tengerfenékig. 1-4. köt. 1. A csillagok világa. 195 képpel. 2. Meteorológia. 198 képpel. 3. Hegyek-völgyek. 353 képpel. 4. Szárazföldek és tengerek. 293 képpel.
Bp. (é.n.) Franklin. 431 p. 1 sztl. lev. 2 térk. (kihajtható csillagtérk.); 431 p. 1 sztl. lev. 1 térk. (kihajtható); 496 p. 1 sztl. lev.; 465 p. 1 sztl. lev. Szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
8 000 HUF
1179671
13070
275
Books: Travelling, cities
Other collectibles
2 600 HUF
1291158
13071
275
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Houben: Az Északi Sark felfedezése. ford.: Juhász Vilmos.. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopottas, foltos egészvászon-kötésben.
1388396
13072
275
14000
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Karl Baedeker: Österreich-Ungarn nebst Cetinje, Belgrad, Bukarest. Handbuch für reisende. Leipzig,1910, Karl Baedeker, XXII+16+578 p. 28. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borító kopott, sérült. Egy térkép az elejéről hiányzik. / Cloth binding, in german language. Twenty-eighth edition. The cover is and worn. One map lost.
14 000 HUF
1148101
13073
275
100
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Zsoldos Attila: 3000 kilométer. Merényi Rudolf rajzaival. Bp., 1932, Révai. Kissé viseltes állapotú illusztrált kiadói egészvászon kötésben. 1289605
13074
275
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Baktay Ervin: Hindusztán. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon-kötésben.
2 000 HUF
1140544
13075
275
Books: Travelling, cities
Other collectibles
A. Phillip: Ausztrália honalapítói. 23 képpel, 1 térképpel.
Bp., é.n., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
1 000 HUF
1368428
13076
275
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Makkai Sándor-Rónai András-Asztalos Miklós-Gergely Pál: A Mi Erdélyünk. Budapest, 1940, Nemzeti Könyvtár. Kiadói papír kötés, 111 p.
2 000 HUF
1341497
13077
275
Books: Travelling, cities
Other collectibles
1 000 HUF
1138399
13078
275
Books: Travelling, cities
Other collectibles
2 600 HUF
1390396
13079
275
Books: Travelling, cities
Other collectibles
1 000 HUF
1395427
13080
275
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Orbán Balázs: Torda város és környéke. 33 nagy és 12 szövegképpel. Reprint kiadás! Budapest, 1984, Helikon, 479 p. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóval. A papírborítója kopott, foltos. Az egészvászon borító foltos.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035