Books: Travelling, cities

Number of items: 120

Griebens Reiseführer. London und Insel Wight. 1908 Utikönyv 5 térképpel / with 5 maps in full linen binding.
12985.

Grieben's Reiseführer. London und Insel Wight. 1908 Utikönyv 5 térképpel / with 5 maps in full linen binding.

2 400 HUF
Griebens Reiseführer. Salzburg, Salzkammergut 1927. Utikönyv 6 térképpel / with 6 maps
12986.

Grieben's Reiseführer. Salzburg, Salzkammergut 1927. Utikönyv 6 térképpel / with 6 maps

2 400 HUF
Griebens Reiseführer. Süd-Italien / Dél-Olaszország 1930. Utikönyv sok térképpel, szép állapotban / with many maps in full linen bindig, in good condition
12987.

Grieben's Reiseführer. Süd-Italien / Dél-Olaszország 1930. Utikönyv sok térképpel, szép állapotban / with many maps in full linen bindig, in good condition

3 000 HUF
Griebens Reiseführer. Die Schweiz - Svájc. Utikönyv 1927. 24 térképpel / with 24 maps in full linen binding.
12988.

Grieben's Reiseführer. Die Schweiz - Svájc. Utikönyv 1927. 24 térképpel / with 24 maps in full linen binding.

2 400 HUF
Erdély lelke. A hazatért Erdély nagy, képes emlékalbuma. Szerkesztette Ignácz Rózsa. A bevezetést írta Zilahy Lajos. Budapest, 1940, Dante Könyvkiadó. Kiadói kopottas félvászonkötésben. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Jó állapotban.
12989.

3 000 HUF
Toncz Tibor: Hat hét Kínában. Budapest, 1956, Magvető Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben
12990.

1 400 HUF
Bogza, Geo: Geogrpahische Darstellung der Rumänischen Volksrepublik. Bukarest, 1953, Verlag des Rumänischen Institutes für Kulturbeziehungen mit dem Auslande. Papírkötésben, jó állapotban.
12991.

1 000 HUF
Strauss Frigyes: Dsiggi-dsiggi. Parcus Leó kalandjai a boliviai őserdőkben. Fordította Endre Dénes. Wien-Budapest, é.n. (1926), Dabubia kiadása, 265 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. A borító némileg kopottas.
12992.

2 000 HUF
Buza Péter: Duna-hidak. Bp., 1999, Városháza. Papírkötésben, jó állapotban.
12993.

1 000 HUF
Kalauz a régi és az új Kolozsvárhoz. Szerk.: Jakó Klára, Kovács Kiss Gyöngy. Kolozsvár, 1992, Korunk. Papírkötésben, jó állapotban.
12994.

1 600 HUF
Murzayev, E. M.: Severo-Vostochniy Kitay [Északkelet-Kína]. Moszkva, 1955, Izdatelstvo Akademii Nauk SSSR. Térképmellékletekkel, vászonkötésben, jó álapotban. /  Murzayev, E. M.: Severo-Vostochniy Kitay [Northeast China. Moskva, 1955, Izdatelstvo Akademii Nauk SSSR. With maps, cloth binding, in good condition.
12995.

Murzayev, E. M.: Severo-Vostochniy Kitay [Északkelet-Kína]. Moszkva, 1955, Izdatel'stvo Akademii Nauk SSSR. Térképmellékletekkel, vászonkötésben, jó álapotban. / Murzayev, E. M.: Severo-Vostochniy Kitay [Northeast China. Moskva, 1955, Izdatel'stvo Akademii Nauk SSSR. With maps, cloth binding, in good condition.

1 000 HUF
Eötvös Károly: Balatoni Utazás I-II. Magyar Hírmondó. Budapest, 1982, Magvető Kiadó. Kiadói kemény papírkötés.
12996.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF