Books: Religion

Number of items: 41

13012.

10 000 HUF
27,03
29,41
Kőrösi Mihály: Magyar concordántzia avagy az Ó és Új Testamentomra mútató tábla, Mellyben az Ó és Új Testamentomi írásokban meg-írt dolgok és nevezetes szók, sok hellyeken egész mondásokkal-is az A-B-C-nek rendi szerént fel-találtatnak... a maga kőltségén ki-adta Szerentsi Nagy István. Első darab A-I. Győrben, 1788, Streibig Jósef betűivel. Korabeli, kissé kopottas félbőr kötésben
13013.

12 000 HUF
32,43
35,29
Kőrösi Mihály: Magyar concordántzia avagy az Ó és Új Testamentomra mútató tábla, Mellyben az Ó és Új Testamentomi írásokban meg-írt dolgok és nevezetes szók, sok hellyeken egész mondásokkal-is az A-B-C-nek rendi szerént fel-találtatnak... a maga kőltségén ki-adta Szerentsi Nagy István. Első darab A-I. Győrben, 1788, Streibig Jósef betűivel. Korabeli, bordázott gerincű, egészbőr kötésben (a kötés meglehetősen viseltes állapotú)
13014.

12 000 HUF
32,43
35,29
P.F. Kosztolány Sándor: Egész esztendö-béli vasarnapokra intéztetett szent beszédek, mellyeket egybe-szedegetett, élö nyelvével mondogatott, és a Katolika Magyar Nemzetnek Lelki hasznára ki-botsátott --. Második rész. Pünköstöl Adventig. Posonyban és Pesten, 1794, füskuti Landerer Mihály költségével és betüivel. Korabeli aranyozott félbőr kötésben, a kötéstábla kissé kopottas
13015.

5 000 HUF
13016.

14 000 HUF
37,84
41,18
13017.

10 000 HUF
27,03
29,41
Heiszler József: Egyházi munkálatok. I-II. kötet egybekötve. Sárospatak, 1862 Forster R. Piszkos félvászon kötésben
13018.

8 000 HUF
13019.

10 000 HUF
27,03
29,41
13020.

3 000 HUF
13021.

14 000 HUF
37,84
41,18
13022.

60 000 HUF
162,16
176,47
13023.

40 000 HUF
108,11
117,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF