Hübner Johann, Abraham Kriegel:
Centum quatuor historiae sacrae, olim ab Johanne Huberno viro Celeberrimo e sacris literis collectae et germanico seremone conscriptae... Leipzig, 1748 Jacobi Otti. 400p. Viaszos félbőr kötésben / Half leather binding
Campegii Vitringa Observationum sacrarum ...:
in quo de rebus varii argumenti, & utilissimae investigationis, criticae ac theologice, disseritur, sacrorum imprimis librorum loca multa obscuriora nova vel clariore luce perfunduntur. Ex officna Wibii Bleck, 1711. 860p. + index. Fűzve, kötés nélkül / without binding
Sermons du Pére Bourdaloue de la Compagnie de Jesus... I. 552p. Toulouse, Nismes, 1788 Sens, Gaude. Aranyozott egészbőr kötésben / In full leather binding
Fenelon, Francois de Salignac de la Mothe :
Demonstration de l'existence de Dieu. Tiree de la connoissance de la Nature, & proportionnee a la foible intelligence des plus simples. Nouvelle Edition. Amsterdam, 1732, Cröker. 132p. Megviselt állapotban / very worn condition
G. J. Zollikofers Predigten, nach seinem Tode herausgegeben. II. III. VI. Bände. Frankfurt und Leipzig 1793. Néhol sérült papírkötésben / in somewhat damaged paper-binding