Vasárnapi szent igék Mellyeket Tisztelendö Tsupik Nep.: János ur -az Isteni Tudománynak Tanitója, a Tsászári, Királyi Udvarnak Lelki OKtatója mondott. Most pedig Méltóságos született Gróf Batthyáni Ignátz Úr Ő Excellentziája, az Erdélyi Nagy Fejedelemség püspöke Magyarra fordíttatott. II. Rész. Kolozsváratt. Nyomtattatott a' Püspöki Betükkel, 1791.
Dirckinck, Joannes: Weg der Vollkommenheit; Das ist/ Weg der Reinigung/ der Erleuchtung/ der Bereinigung/ In seine Staffel oder Schritt abgetheilt: Und zu Ankreutzung der Laster/ Erwerbung der Tugenden/ Und zu immerwährender Materie des Examinis Particularis. Oder sonderbahrer Erforschung/ Kürtzlich und klaerlich beschrieben Und allen Christ- Gläubigen/ sonderlich der Vollkommenheit Geflissenen/ Zu durchwandelen vorgestellt. Köln, 1706. Noethen. in slightly damaged paper-binding
Horae Beatae Mariae Virginis. Az Egri Főegyházmegyei Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. [Bp.], 1976, Magyar Helikon - Corvina. Iványi Sándor és Dercsényi Dezső tanulmányaival. Kiadói műbőr-/ papírkötésben, védőborítóval, kartontokban
Eckartshausen, Karl von. Gott ist die reinste Liebe. Mein Gebeth, und meine Betrachtung.
Graz, Jos. Fr. Kaiser, é.n. (~1830).
lithogr. Frontispiz (v. A. Bogner) 262 p. Egészbőr kötésben
Szepessy László: Hit és haza. Bp., 1908. Szent István. Izsóf Alajos a Zászlónk c. cserkészújság szerkesztőjének szóló dedikálással. (Kissé megviselt egészvászon kötésben)