Hungarian and Foreign commemorative medallions

Number of items: 79

Bartos Endre (1930-2006) 2001. Türr István tábornok, a nagy vízépítő / 120 éve kezdte el a korinthoszi csatorna építését - Bajai Éremtani Egyesület Ag emlékérem kapszulában (33,45g/0.925/42,5mm) T:PP patina / Hungary 2001. General István Türr, the great water builder / 120 years ago he started the construction of the Corinthian Canal - Baja Medal Association Ag medallion in capsule. Sign: Endre Bartos (33,45g/0.925/42,5mm) C:PP patina
30171.

Bartos Endre (1930-2006) 2001. "Türr István tábornok, a nagy vízépítő / 120 éve kezdte el a korinthoszi csatorna építését - Bajai Éremtani Egyesület" Ag emlékérem kapszulában (33,45g/0.925/42,5mm) T:PP patina / Hungary 2001. "General István Türr, the great water builder / 120 years ago he started the construction of the Corinthian Canal - Baja Medal Association" Ag medallion in capsule. Sign: Endre Bartos (33,45g/0.925/42,5mm) C:PP patina

26 000 HUF
70,27
76,47
Bartos Endre (1930-2006) 2005. Csermák Mihály ezredes 1868-1915 - Az uzsoki hős - Bajai Éremtani Egyesület / Uzsok 1915. január 1. kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC / Hungary 2005. Colonel Mihály Csermák 1868-1915 - The hero of Uzsok - Baja Medal Association double-sided bronze medallion. Sign: Endre Bartos (42,5mm) C:UNC
30172.

Bartos Endre (1930-2006) 2005. "Csermák Mihály ezredes 1868-1915 - Az uzsoki hős - Bajai Éremtani Egyesület / Uzsok 1915. január 1." kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC / Hungary 2005. "Colonel Mihály Csermák 1868-1915 - The hero of Uzsok - Baja Medal Association" double-sided bronze medallion. Sign: Endre Bartos (42,5mm) C:UNC

15 000 HUF
40,54
44,12
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1896. 1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KIÁLLÍTÁSI ÉREM AZ ÉRDEM JUTALMÁUL bronz emlékérem, adományozva Strommer György számára, eredeti bordó, viseltes tokban (70mm) T:AU,XF ph. / Hungary 1896. 1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KIÁLLÍTÁSI ÉREM AZ ÉRDEM JUTALMÁUL double-sided bronze commemorative medallion, awarded to György Strommer in original worn, crimson case (70mm) C:AU,XF edge error HP 752.
30173.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1896. "1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KIÁLLÍTÁSI ÉREM AZ ÉRDEM JUTALMÁUL" bronz emlékérem, adományozva Strommer György számára, eredeti bordó, viseltes tokban (70mm) T:AU,XF ph. / Hungary 1896. "1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KIÁLLÍTÁSI ÉREM AZ ÉRDEM JUTALMÁUL" double-sided bronze commemorative medallion, awarded to György Strommer in original worn, crimson case (70mm) C:AU,XF edge error HP 752.

60 000 HUF
162,16
176,47
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1930. Magyar Országos Lawn-Tennis Szövetség egyoldalas, bronz tenisz sport plakett (63x60mm) T:XF / Hungary 1930. Magyar Országos Lawn-Tennis Szövetség one-sided bronze tennis sports plaque (63x60mm) C:XF
30174.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1930. "Magyar Országos Lawn-Tennis Szövetség" egyoldalas, bronz tenisz sport plakett (63x60mm) T:XF / Hungary 1930. "Magyar Országos Lawn-Tennis Szövetség" one-sided bronze tennis sports plaque (63x60mm) C:XF

8 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1909. Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 kétoldalas bronz emlékérem, az Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén ÉKE 1909, sorszámozott 76-os sorszámmal (60mm) T:AU / Hungary 1909. Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 double-sided bronze commemorative medallion, membership medal of the Association Of Medal Enthusiasts. With ÉKE 1909 and serial number 76 on edge. Sign.: Lajos Berán (94,18g/60mm) C:AU  HP.: 1117.
30175.

Berán Lajos (1882-1943) 1909. "Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842" kétoldalas bronz emlékérem, az Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén "ÉKE 1909", sorszámozott "76"-os sorszámmal (60mm) T:AU / Hungary 1909. "Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842" double-sided bronze commemorative medallion, membership medal of the Association Of Medal Enthusiasts. With "ÉKE 1909" and serial number "76" on edge. Sign.: Lajos Berán (94,18g/60mm) C:AU HP.: 1117.

40 000 HUF
108,11
117,65
Berán Lajos (1882-1943) 1910. z. Fenyvessy Adolf / A Magyar Gyorsíró Társaság emléke a Stolze Fenyvessy-féle magyar gyorsírás megalapításának ötvenedik évfordulójára 1860-1910 kétoldalas bronz plakett, peremen gyártói jel és XXVI számozás (91x65mm) T:AU kis ph. / Hungary 1910. z. Fenyvessy Adolf / A Magyar Gyorsíró Társaság emléke a Stolze Fenyvessy-féle magyar gyorsírás megalapításának ötvenedik évfordulójára 1860-1910 double-sided bronze plaque with makers mark and XXVI number on edge (91x65mm) C:AU small edge erro
30176.

Berán Lajos (1882-1943) 1910. "z. Fenyvessy Adolf / A Magyar Gyorsíró Társaság emléke a Stolze Fenyvessy-féle magyar gyorsírás megalapításának ötvenedik évfordulójára 1860-1910" kétoldalas bronz plakett, peremen gyártói jel és "XXVI" számozás (91x65mm) T:AU kis ph. / Hungary 1910. "z. Fenyvessy Adolf / A Magyar Gyorsíró Társaság emléke a Stolze Fenyvessy-féle magyar gyorsírás megalapításának ötvenedik évfordulójára 1860-1910" double-sided bronze plaque with maker's mark and "XXVI" number on edge (91x65mm) C:AU small edge erro

20 000 HUF
54,05
58,82
Berán Lajos (1882-1943) 1911. Eros bronz plakett, Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén ÉKE 1911, sorszámozott, 88-as sorszámmal (60mm) T:AU / Hungary 1911. Eros bronze plaque, membership medal of the Association of Medal Enthusiasts, with ÉKE 1911 and serial number 88 on edge Sign: Lajos Berán (60mm) C:AU
30177.

Berán Lajos (1882-1943) 1911. "Eros" bronz plakett, Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén "ÉKE 1911", sorszámozott, "88"-as sorszámmal (60mm) T:AU / Hungary 1911. "Eros" bronze plaque, membership medal of the Association of Medal Enthusiasts, with "ÉKE 1911" and serial number "88" on edge Sign: Lajos Berán (60mm) C:AU

40 000 HUF
108,11
117,65
Berán Lajos (1882-1943) 1914. Vörösmarty Mihály 1800-1855 / Húzd, ki tudja meddig húzhatod kétoldalas bronz emlékérem, Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén ÉKE 1914, sorszámozott, 132-es sorszámmal (65mm) T:AU / Hungary 1914. Vörösmarty Mihály 1800-1855 / Húzd, ki tudja meddig húzhatod double-sided bronze commemorative plaque, membership medal of the Association Of Medal Enthusiasts, with ÉKE 1914 and serial number 132 on edge. Sign.: Lajos Berán (65mm) C:AU  HP.: 1157.
30178.

Berán Lajos (1882-1943) 1914. "Vörösmarty Mihály 1800-1855 / Húzd, ki tudja meddig húzhatod" kétoldalas bronz emlékérem, Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén "ÉKE 1914", sorszámozott, "132"-es sorszámmal (65mm) T:AU / Hungary 1914. "Vörösmarty Mihály 1800-1855 / Húzd, ki tudja meddig húzhatod" double-sided bronze commemorative plaque, membership medal of the Association Of Medal Enthusiasts, with "ÉKE 1914" and serial number "132" on edge. Sign.: Lajos Berán (65mm) C:AU HP.: 1157.

40 000 HUF
108,11
117,65
30179.

12 000 HUF
32,43
35,29
Berán Lajos (1882-1943) 1934. A Neptun Budapesti Evezős Egylet - 50 év emlékére kétoldalas bronz sport emlékérem, peremén BERÁN N. BPEST gyártói jelzéssel (109,49g/60mm) T:AU,XF patina / Hungary 1934. A Neptun Budapesti Evezős Egylet - 50 év emlékére double-sided bronze sports commemorative medallion, with BERÁN N. BPEST makers mark on edge. Sign.: Lajos Berán (109,49g/60mm) C:AU,XF HPII 248.
30180.

Berán Lajos (1882-1943) 1934. "A Neptun Budapesti Evezős Egylet - 50 év emlékére" kétoldalas bronz sport emlékérem, peremén "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (109,49g/60mm) T:AU,XF patina / Hungary 1934. "A Neptun Budapesti Evezős Egylet - 50 év emlékére" double-sided bronze sports commemorative medallion, with "BERÁN N. BPEST" maker's mark on edge. Sign.: Lajos Berán (109,49g/60mm) C:AU,XF HPII 248.

7 500 HUF
20,27
22,06
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1847. Szabad Királyi Sopron Városa A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók VIII. Nagy Gyűlésére bronz emlékérem (41mm) T:XF / Hungary 1847. The Free Royal City of Sopron to the VIIIth General Assembly of the Hungarian Doctors and Naturalist bronze commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (41mm) C:XF
30181.

Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1847. "Szabad Királyi Sopron Városa A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók VIII. Nagy Gyűlésére" bronz emlékérem (41mm) T:XF / Hungary 1847. "The Free Royal City of Sopron to the VIIIth General Assembly of the Hungarian Doctors and Naturalist" bronze commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (41mm) C:XF

12 000 HUF
32,43
35,29
Bognár György (1944-) 1986. Magyarország - Állami Pénzverő - 5 uncia 1986 Ag emlékérem dísztokban (156,69g/0.999/65mm) T:AU (PP) ujjlenyomatos / Hungary 1986. Hungary - National Mint - 5 uncia 1986 Ag commemorative medallion in case (156,69g/0.999/65mm) C:AU (PP)
30182.

Bognár György (1944-) 1986. "Magyarország - Állami Pénzverő - 5 uncia 1986" Ag emlékérem dísztokban (156,69g/0.999/65mm) T:AU (PP) ujjlenyomatos / Hungary 1986. "Hungary - National Mint - 5 uncia 1986" Ag commemorative medallion in case (156,69g/0.999/65mm) C:AU (PP)

380 000 HUF
1 027,03
1 117,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF