Jewellery and precious metal items

Number of items: 23

Ezüst(Ag) Péter Vladimir (1947-) által tervezett gyűrű ónixszal, jelzett (Wladis), méret: 57, bruttó: 33,5 g, reprodukálva a Horváth-Kelényi-Buzinkay-Ébli: Értékmentő szenvedély című könyv 67. oldalán. Kiállítva: Bp., 2008, Iparművészeti Múzeum.
19012.

100 000 HUF
270,27
294,12
Gróf csíkszentkirályi és krasznahorkai Andrássy Mihály címeres ezüst cigaretta tárcája, belül az 1933-as Gödöllői Jamboree emlék véséssel, melynek Andrássy egyik fő szervezője volt. Jelzett 65 g 5,5x8 cm / 1933 Gödöllö Scout Jamboree main organiser count Mihaly Andrassy silver cigarette box.
19013.

100 000 HUF
270,27
294,12
Ezüst (Ag) art deco tálca jelzett, dianás jelzéssel, mesterjegyes GM 437 g d:29 cm
19014.

90 000 HUF
243,24
264,71
Ezüst (Ag) talpas Zsolnay sütemény kínáló. Jelzett, hibátlan. Nettó 350 g. Tálak kézzel festettek, hibátlanok d: 31 cm, 25 cm
19015.

90 000 HUF
243,24
264,71
Ezüst (Ag) art deco gyümölcsös tál jelzett, dianás jelzéssel, mesterjegyes LTM 391 g 35x23 cm
19016.

80 000 HUF
216,22
235,29
Ezüst (Ag) art deco tálca gömb lábakkal. jelzett, dianás jelzéssel, mesterjegyes 424 g 25x25 cm
19017.

80 000 HUF
216,22
235,29
Ezüst (Ag) gyertyatartó pár. Dianás jelzéssel, PD mesterjeggyel XIX. sz. vége 400 g, m: 24 cm
19018.

40 000 HUF
108,11
117,65
18
Ezüst (Ag) keresztelő emlékmedál, filigrán keretben, keresztelő jelenettel, napkorongot szimbolizáló aranyozással díszítve. Hátoldalán felirattal:Zittritsch Dőmének Ipáth Dőme Maj 11 kén 1845 13 latos magyar fémjel (1845) br 49 g 11x12 cm Eredeti, sérült aranyozott bőr dobozban / Silver Christening medal. 1845 filigran in original damaged case gr 49 g
19019.

Ezüst (Ag) keresztelő emlékmedál, filigrán keretben, keresztelő jelenettel, napkorongot szimbolizáló aranyozással díszítve. Hátoldalán felirattal:"Zittritsch Dőmének Ipáth Dőme Maj 11 kén 1845" 13 latos magyar fémjel (1845) br 49 g 11x12 cm Eredeti, sérült aranyozott bőr dobozban / Silver Christening medal. 1845 filigran in original damaged case gr 49 g

30 000 HUF
81,08
88,24
21
Ezüst(Ag) Jermakov Katalin (1969-) által tervezett szögletes gyűrű ében berakással, jelzett, méret: 48, bruttó: 23,3 g, reprodukálva a Horváth-Kelényi-Buzinkay-Ébli: Értékmentő szenvedély című könyv 236. oldalán. Kiállítva: Bp., 2008, Iparművészeti Múzeum.
19020.

30 000 HUF
81,08
88,24
Ezüst(Ag) Péter Vladimir (1947-) által tervezett fülbevalópár, jelzett (Wladis), h: 4 cm, nettó: 10,7 g
19021.

32 000 HUF
86,49
94,12
Ezüst(Ag) Jermakov Katalin (1969-) által tervezett nyaklánc ében berakással, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 30,2 g, reprodukálva a Horváth-Kelényi-Buzinkay-Ébli: Értékmentő szenvedély című könyv 236. oldalán. Kiállítva: Bp., 2008, Iparművészeti Múzeum.
19022.

30 000 HUF
81,08
88,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF