19017.
41. Closed major auction
Jewellery and precious metal items
80 000 HUF
216,22 EUR, 235,29 USD
Ezüst (Ag) art deco tálca gömb lábakkal. jelzett, dianás jelzéssel, mesterjegyes 424 g 25x25 cm