19014.
41. Closed major auction
Jewellery and precious metal items
90 000 HUF
243,24 EUR, 264,71 USD
Ezüst (Ag) art deco tálca jelzett, dianás jelzéssel, mesterjegyes GM 437 g d:29 cm