Classic paintongs and graphics

Number of items: 75

Kliené Róna Klára (1901-1987): Art deco hölgy, 1929. Olaj, vászon, jelzett. Restaurált, dublírozott. Dekoratív fakeretben, 86×65 cm
10036.

400 000 HUF
1 081,08
1 176,47
Márk Lajos (1867-1940): Elegáns hölgy portréja. Olaj, vászon, jelzett, fakeretben, 81,5×65 cm
10037.

60 000 HUF
162,16
176,47
9
Náray Aurél (1883-1948): Anya gyermekével. Olaj, vászon. Jelezve balra fent. Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 70x50 cm
10038.

90 000 HUF
243,24
264,71
Widder Félix (1874-1939): Hölgy divatos kalapban, 1916. Olaj, fa, jelzett. Dekoratív fakeretben. 98x59 cm
10039.

50 000 HUF
135,14
147,06
14
Pállya Celesztin (1864-1948): Piaci kofák. Olaj, falemez, jelzett, keretben, 9x14 cm
10040.

16 000 HUF
43,24
47,06
27
Helbing Ferenc (1870-1958): Hárem. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fa keretben. Paszpartu széle kissé foltos. 34×46 cm
10041.

19 000 HUF
51,35
55,88
11
Szendy Arisztid (1903-1972): Liszt Ferenc portréja. Olaj, vászon. Jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 40×30 cm
10042.

50 000 HUF
135,14
147,06
Paul Paede (1868-1929): Kislány portré, 1907. Olaj, karton, jelezve balra fent. Dekoratív fakeretben. 32×25 cm / Paul Paede (1868-1929), German painter: Portrait of a girl, 1907. Oil on board, signed upper left. Framed. 32×25 cm
10043.

140 000 HUF
378,38
411,76
Neogrády László (1896-1962): Virágos udvar menyecskével. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán olvashatatlan felirattal. Dekoratív, sérült keretben. 60×80 cm
10044.

80 000 HUF
216,22
235,29
9
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. elején működött festő alkotása: Család. Olaj, vászon, dublírozott. Dekoratív fakeretben. 66x111 cm
10045.

60 000 HUF
162,16
176,47
Illencz Lipót (1882-1950): Lány virágokkal. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült sérült antik keretben, 65×50 cm
10046.

70 000 HUF
189,19
205,88
9
Sikorska Zsolnay Júlia (1856-1950): Csendélet (Százszorszépek), 1900. Olaj, fa, jelzett. Hátoldalán Kézdi-Kovács László (1864-1942) autográf feliratával. Proveniencia: Kézdi-Kovács László festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. Korabeli fa keretben. 21,5x30 cm
10047.

Sikorska Zsolnay Júlia (1856-1950): Csendélet ("Százszorszépek"), 1900. Olaj, fa, jelzett. Hátoldalán Kézdi-Kovács László (1864-1942) autográf feliratával. Proveniencia: Kézdi-Kovács László festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. Korabeli fa keretben. 21,5x30 cm

42 000 HUF
113,51
123,53
32

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF