10042.
38. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Szendy Arisztid (1903-1972): Liszt Ferenc portréja. Olaj, vászon. Jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 40×30 cm