10036.
38. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
400 000 HUF
1 081,08 EUR, 1 176,47 USD
Kliené Róna Klára (1901-1987): Art deco hölgy, 1929. Olaj, vászon, jelzett. Restaurált, dublírozott. Dekoratív fakeretben, 86×65 cm