Hungarian and foreign commemorative medallions, plaques

Number of items: 53

Osztrák-Magyar Monarchia ~1916-1918. IV. Károly egyoldalas bronz emlék plakett. Szign.:H. Kautsch (1859-1943) (74x55mm) T:2 patina / Austro-Hungarian Monarchy ~1916-1918. Karl IV one-sided bronze commemorative plaque. Sign.:H. Kautsch (1859-1943) (74x55mm) C:XF patina
30326.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1916-1918. "IV. Károly" egyoldalas bronz emlék plakett. Szign.:H. Kautsch (1859-1943) (74x55mm) T:2 patina / Austro-Hungarian Monarchy ~1916-1918. "Karl IV" one-sided bronze commemorative plaque. Sign.:H. Kautsch (1859-1943) (74x55mm) C:XF patina

20 000 HUF
54,05
58,82
13
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. Habsburg Ottó trónörökös bronz csegely emlékérem. FRANCISCUS JOSEPHUS OTTO / FLAGRANTE TERRARUM ORBE. Szign.: H. Kautsch (96,64g/55,5x55,5mm) T:2,2- kis ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1916. Archduke Otto von Habsburg Br squared bronze medal. Sign.: H. Kautsch (96,64g/55,5x55,5mm) C:XF,VF small edge error
30327.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Habsburg Ottó trónörökös" bronz csegely emlékérem. "FRANCISCUS JOSEPHUS OTTO / FLAGRANTE TERRARUM ORBE". Szign.: H. Kautsch (96,64g/55,5x55,5mm) T:2,2- kis ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1916. "Archduke Otto von Habsburg" Br squared bronze medal. Sign.: H. Kautsch (96,64g/55,5x55,5mm) C:XF,VF small edge error

8 000 HUF
32
Franciaország 1846. Szela és Metternich felelős az 1846-os galíciai mészárlásért egyoldalas Br emlékplakett. Készítő: Henryk Dmochowski (1810-1863) (95mm) T:2 patina / France 1846. Szela and Metternich are responsible for the Galician Massacre in 1846 one-sided Br commemorative medallion. Sculpted by: Henryk Dmochowski (1810-1863) (95mm) C:XF patina
30328.

Franciaország 1846. "Szela és Metternich felelős az 1846-os galíciai mészárlásért" egyoldalas Br emlékplakett. Készítő: Henryk Dmochowski (1810-1863) (95mm) T:2 patina / France 1846. "Szela and Metternich are responsible for the Galician Massacre in 1846" one-sided Br commemorative medallion. Sculpted by: Henryk Dmochowski (1810-1863) (95mm) C:XF patina

20 000 HUF
54,05
58,82
17
Franciaország 1905. Paul Segond professzornak, tanítványaitól és barátaitól ezüstözött bronz emlékérempár tokban. Szign.: CA (59,70g/62x80mm és 73,40g/62x81mm) T:2 patina / France 1905. For professor Paul Segond from his students and friends silver plated bronze plaque pair in case. Sign: CA (59,70g/62x80mm and 73,40g/62x81mm) C:XF patina
30329.

Franciaország 1905. "Paul Segond professzornak, tanítványaitól és barátaitól" ezüstözött bronz emlékérempár tokban. Szign.: CA (59,70g/62x80mm és 73,40g/62x81mm) T:2 patina / France 1905. "For professor Paul Segond from his students and friends" silver plated bronze plaque pair in case. Sign: CA (59,70g/62x80mm and 73,40g/62x81mm) C:XF patina

11 000 HUF
29,73
32,35
Franciaország 1913. Claude Bernard - fiziológus kétoldalas Al plakett. Szign.:A. Borrel (110x80mm) T:2,2- ph, karc /  France 1913. Claude Bernard - physiologist two-sided Al plaque. Sign.:A.Borrel (110x80mm) C:XF,VF edge error, scratches
30330.

Franciaország 1913. "Claude Bernard - fiziológus" kétoldalas Al plakett. Szign.:A. Borrel (110x80mm) T:2,2- ph, karc / France 1913. "Claude Bernard - physiologist" two-sided Al plaque. Sign.:A.Borrel (110x80mm) C:XF,VF edge error, scratches

7 000 HUF
18,92
20,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF