Hungarian Physician Commemorative Medallions

Number of items: 79

Lapis András (1942-) 1976. Budapest 1976 / Gastroenterologia kétoldalas Br plakett (~72mm) T:2 patina, kis karc /  Hungary 1976. Budapest 1976 / Gastroenterologia two-sided Br plaque. Sign.:András Lapis (1942-) (~72mm) C:XF patina, small scratches
30373.

Lapis András (1942-) 1976. "Budapest 1976 / Gastroenterologia" kétoldalas Br plakett (~72mm) T:2 patina, kis karc / Hungary 1976. "Budapest 1976 / Gastroenterologia" two-sided Br plaque. Sign.:András Lapis (1942-) (~72mm) C:XF patina, small scratches

11 000 HUF
29,73
32,35
Lapis András (1942-) 1977. Tiszta bátraké a reggel - Hollós József 1876-1947 / 1877-1977 kétoldalas, öntött Br plakett (103mm) T:1- kis ph, karc /  Hungary 1977. Mornings are for the sober brave ones - József Hollós 1876-1947 / 1877-1977 two-sided cast Br plaque. Sign.:András Lapis (1942-) (103mm) C:AU small edge error, scratch
30374.

Lapis András (1942-) 1977. "Tiszta bátraké a reggel - Hollós József 1876-1947 / 1877-1977" kétoldalas, öntött Br plakett (103mm) T:1- kis ph, karc / Hungary 1977. "Mornings are for the sober brave ones - József Hollós 1876-1947 / 1877-1977" two-sided cast Br plaque. Sign.:András Lapis (1942-) (103mm) C:AU small edge error, scratch

12 000 HUF
32,43
35,29
Lapis András (1942-) 1977. Országos Onkológiai Intézet 1952-1977 kétoldalas, nagyméretű Br emlékplakett (~116mm) T:1- kis patina /  Hungary 1977. National Institute of Onkology 1952-1977 two-sided, large scale Br commemorative plaque. Sign.:András Lapis (1942-) (~116mm) C:AU small patina
30375.

Lapis András (1942-) 1977. "Országos Onkológiai Intézet 1952-1977" kétoldalas, nagyméretű Br emlékplakett (~116mm) T:1- kis patina / Hungary 1977. "National Institute of Onkology 1952-1977" two-sided, large scale Br commemorative plaque. Sign.:András Lapis (1942-) (~116mm) C:AU small patina

10 000 HUF
27,03
29,41
Lapis András (1942-) 1978. Prof. Dr. Petri Gábor 1978 - Fortiter In Re Suaviter In Modo/ Professzori kinevezésének 25. évfordulójára, tanítványai kétoldalas, öntött bronz emlékérem (109mm) T:2 patina /  Hungary 1978. Prof Dr. Gábor Petri 1978 - Fortiter In Re Suaviter In Modo / For the 25th anniversary of his professorship, his disciples two-sided cast bronze commemorative medallion. Sign.:András Lapis (1942-) (109mm) C:XF patina
30376.

Lapis András (1942-) 1978. "Prof. Dr. Petri Gábor 1978 - Fortiter In Re Suaviter In Modo/ Professzori kinevezésének 25. évfordulójára, tanítványai" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (109mm) T:2 patina / Hungary 1978. "Prof Dr. Gábor Petri 1978 - Fortiter In Re Suaviter In Modo / For the 25th anniversary of his professorship, his disciples" two-sided cast bronze commemorative medallion. Sign.:András Lapis (1942-) (109mm) C:XF patina

12 000 HUF
32,43
35,29
Lapis András (1942-) 1980. Dr. Imre József sebészprofesszor / Munkatársai és tanítványai 1930-1980 kétoldalas Br emlékplakett (110mm) T:1- patina /  Hungary 1980. Dr. József Imre Professor of Surgery / From his fellow colleagues and disciples 1930-1980 two-sided Br commemorative plaque. Sign.:András Lapis (1942-) (110mm) C:AU patina
30377.

Lapis András (1942-) 1980. "Dr. Imre József sebészprofesszor / Munkatársai és tanítványai 1930-1980" kétoldalas Br emlékplakett (110mm) T:1- patina / Hungary 1980. "Dr. József Imre Professor of Surgery / From his fellow colleagues and disciples 1930-1980" two-sided Br commemorative plaque. Sign.:András Lapis (1942-) (110mm) C:AU patina

10 000 HUF
27,03
29,41
Madarassy Walter (1909-1994) 1952. Dr. Marek József 1868-1952 / Állatorvosi Tudományi Egyetem 1787 kétoldalas önött Br emlékérem (~87mm) T:1- patina /  Hungary 1952. Dr. József Marek 1868-1952 / University of Veterinary Science (Universitas Scientiarum Veterinariarum) 1787 two-sided cast Br commemorative medallion. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (~87mm) C:AU patina
30378.

Madarassy Walter (1909-1994) 1952. "Dr. Marek József 1868-1952 / Állatorvosi Tudományi Egyetem 1787" kétoldalas önött Br emlékérem (~87mm) T:1- patina / Hungary 1952. "Dr. József Marek 1868-1952 / University of Veterinary Science (Universitas Scientiarum Veterinariarum) 1787" two-sided cast Br commemorative medallion. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (~87mm) C:AU patina

15 000 HUF
40,54
44,12
Madarassy Walter (1909-1994) 1955. Batizfalvy János professzornak hálás tanítványai kétoldalas, öntött bronz emlékérem (79mm) T:1- / Hungary 1955. For Professor János Batizfalvy, his grateful disciples double-sided, cast bronze commemorative medallion (79mm) C:AU
30379.

Madarassy Walter (1909-1994) 1955. "Batizfalvy János professzornak hálás tanítványai" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (79mm) T:1- / Hungary 1955. "For Professor János Batizfalvy, his grateful disciples" double-sided, cast bronze commemorative medallion (79mm) C:AU

8 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) 1973. Prof. Dr. Kettesy Aladár 80 éves kétoldalas bronz emlékplakett (85mm) T:2 patina / Hungary 1973. Dr. Aladár Kettesy is 80 years old two-sided bronze commemorative plaque. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (85mm) C:XF patina
30380.

Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Prof. Dr. Kettesy Aladár 80 éves" kétoldalas bronz emlékplakett (85mm) T:2 patina / Hungary 1973. "Dr. Aladár Kettesy is 80 years old" two-sided bronze commemorative plaque. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (85mm) C:XF patina

10 000 HUF
27,03
29,41
Madarassy Walter (1909-1994) 1980. Dr. Szabó Miklós 1980 kétoldalas Br emlékérem (~83mm) T:1- patina /  Hungary 1980. Dr. Miklós Szabó 1980 two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (~83mm) C:AU patina
30381.

Madarassy Walter (1909-1994) 1980. "Dr. Szabó Miklós 1980" kétoldalas Br emlékérem (~83mm) T:1- patina / Hungary 1980. "Dr. Miklós Szabó 1980" two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (~83mm) C:AU patina

9 000 HUF
24,32
26,47
Madarassy Walter (1909-1994) 1984. Dr. Imre József születésének 100. évfordulójára 1884-1945 / 75 éves a Szemklinika kétoldalas Br emlékérem (~86,5mm) T:2 patina Hungary 1984. The 100th Anniversary of Dr. József Imres Birth 1884-1945 / The 75th Anniversary of the Eye Clinic two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (~86,5mm) C:XF patina
30382.

Madarassy Walter (1909-1994) 1984. "Dr. Imre József születésének 100. évfordulójára 1884-1945 / 75 éves a Szemklinika" kétoldalas Br emlékérem (~86,5mm) T:2 patina Hungary 1984. "The 100th Anniversary of Dr. József Imre's Birth 1884-1945 / The 75th Anniversary of the Eye Clinic" two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (~86,5mm) C:XF patina

9 000 HUF
24,32
26,47
Madarassy Walter (1909-1994) DN Bene Ferenc 1775-1858 kétoldalas Br emlékérem (~70mm) T:2 patina /  Hungary ND Ferenc Bene 1775-1858 two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (~70mm) C:XF patina
30383.

Madarassy Walter (1909-1994) DN "Bene Ferenc 1775-1858" kétoldalas Br emlékérem (~70mm) T:2 patina / Hungary ND "Ferenc Bene 1775-1858" two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (~70mm) C:XF patina

8 000 HUF
Mester Jenő (1882-1961) 1911. Dr. Chizsnei Cherven Flórisnak - Hálás tanítványai és tisztelői - 1861-1911 egyoldalas Br emlékplakett (54x36mm) T:2 patina, ph. / Hungary 1911. For Dr. Cherven Flóris Chizsnei - His grateful disciples and admirers - 1861-1911 one-sided Br commemorative plaque. Sign:Jenő Mester (1882-1961)(54x36mm) C:XF patina, edge error HP.: 3573.
30384.

Mester Jenő (1882-1961) 1911. "Dr. Chizsnei Cherven Flórisnak - Hálás tanítványai és tisztelői - 1861-1911" egyoldalas Br emlékplakett (54x36mm) T:2 patina, ph. / Hungary 1911. "For Dr. Cherven Flóris Chizsnei - His grateful disciples and admirers - 1861-1911" one-sided Br commemorative plaque. Sign:Jenő Mester (1882-1961)(54x36mm) C:XF patina, edge error HP.: 3573.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF