Hungarian Physician Commemorative Medallions

Number of items: 79

Renner Kálmán (1927-1994) 1971. Than Károly 1834-1908 / A magyar gyógyszerkönyv centenáriumára 1971 - Magyar Gyógyszerészeti Társaság kétoldalas Br emlékérem (88mm) T:1- / Hungary 1971. Károly Than 1834-1908 / For the centenary of the Hungarian Pharmacopoeia 1971 - Hungarian Pharmaceutical Society two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Kálmán Renner (1927-1994) (88mm) C:AU
30397.

Renner Kálmán (1927-1994) 1971. "Than Károly 1834-1908 / A magyar gyógyszerkönyv centenáriumára 1971 - Magyar Gyógyszerészeti Társaság" kétoldalas Br emlékérem (88mm) T:1- / Hungary 1971. "Károly Than 1834-1908 / For the centenary of the Hungarian Pharmacopoeia 1971 - Hungarian Pharmaceutical Society" two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Kálmán Renner (1927-1994) (88mm) C:AU

9 000 HUF
24,32
26,47
Szántó Gergely (1886-1962) 1937. A M. Gyógyszerésztud. Társaság Jakabházy Emlékérme egyoldalas Br plakett (65mm) T:1- patina, kis ph /  Hungary 1937. A.M. Pharmaceutical Society, Jakabházy Commemorative Medallion one-sided Br plaque. Sign.:Gergely Szántó (1886-1962) (65mm) C:AU patina, small edge error
30398.

Szántó Gergely (1886-1962) 1937. "A M. Gyógyszerésztud. Társaság Jakabházy Emlékérme" egyoldalas Br plakett (65mm) T:1- patina, kis ph / Hungary 1937. "A.M. Pharmaceutical Society, Jakabházy Commemorative Medallion" one-sided Br plaque. Sign.:Gergely Szántó (1886-1962) (65mm) C:AU patina, small edge error

4 600 HUF
12,43
13,53
Sződy Szilárd (1878-1939) 1910. Charles Darwin 1809-1882 egyoldalas Br plakett, hátoldalán B.S.W. (Bruder Schneider Wien) gyártói jelzéssel (60x43mm) T:1- kis ph / Hungary 1910. Charles Darwin 1809-1882 one-sided Br plaque with B.S.W. (Bruder Schneider Wien) makers mark on reverse. Sign.:Sződy Szilárd (1878-1939) (60x43mm) C:AU small edge error
30399.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1910. "Charles Darwin 1809-1882" egyoldalas Br plakett, hátoldalán "B.S.W. (Bruder Schneider Wien)" gyártói jelzéssel (60x43mm) T:1- kis ph / Hungary 1910. "Charles Darwin 1809-1882" one-sided Br plaque with "B.S.W. (Bruder Schneider Wien)" maker's mark on reverse. Sign.:Sződy Szilárd (1878-1939) (60x43mm) C:AU small edge error

4 000 HUF
11
Tápai Antal (1902-1986) 1969. Dr. Kukán Ferenc kétoldalas, öntött bronz plakett (~108-109mm) T:1- / Hungary 1969. Ferenc Kukán MD double-sided, cast bronze plaque. Sign.: Antal Tápai (~108-109mm) C:AU
30400.

Tápai Antal (1902-1986) 1969. "Dr. Kukán Ferenc" kétoldalas, öntött bronz plakett (~108-109mm) T:1- / Hungary 1969. "Ferenc Kukán MD" double-sided, cast bronze plaque. Sign.: Antal Tápai (~108-109mm) C:AU

20 000 HUF
54,05
58,82
Tápai Antal (1902-1986) DN Siess - Segíts - Adj egyoldalas Br plakett (118x87mm) T:2 patina, ph, karc /  Hungary ND Hurry - Help - Give one-sided Br plaque. Sign.:Antal Tápai (1902-1986) (118x87mm) C:XF patina, edge error, scratch
30401.

Tápai Antal (1902-1986) DN "Siess - Segíts - Adj" egyoldalas Br plakett (118x87mm) T:2 patina, ph, karc / Hungary ND "Hurry - Help - Give" one-sided Br plaque. Sign.:Antal Tápai (1902-1986) (118x87mm) C:XF patina, edge error, scratch

9 000 HUF
24,32
26,47
Telcs Ede (1872-1948) 1915. A Pénzintézetek Hadikórházának orvosi kara Manninger Vilmosnak 1914-1915 egyoldalas Br emlékplakett (55x33mm) T:2 patina /  Hungary 1915. The Military Hospital of Financial Institutions, Faculty of Medicine department to Vilmos Manninger 1914-1915 one-sided Br commemorative plaque. Sign.:Ede Telcs (1872-1948) (55x33mm) C:XF patina HP.: 6112.
30402.

Telcs Ede (1872-1948) 1915. "A Pénzintézetek Hadikórházának orvosi kara Manninger Vilmosnak 1914-1915" egyoldalas Br emlékplakett (55x33mm) T:2 patina / Hungary 1915. "The Military Hospital of Financial Institutions, Faculty of Medicine department to Vilmos Manninger 1914-1915" one-sided Br commemorative plaque. Sign.:Ede Telcs (1872-1948) (55x33mm) C:XF patina HP.: 6112.

4 000 HUF
11
Telcs Ede (1872-1948) 1928. Fekete Ignác gyógyszerész egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina, kis ph / Hungary 1928. Ignatius Fekete pharmacist one-sided Br commemorative medallion. Sign.:Ede Telcs (1872-1948) (60mm) C:XF patina, small edge error HP.: 6190.
30403.

Telcs Ede (1872-1948) 1928. "Fekete Ignác gyógyszerész" egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina, kis ph / Hungary 1928. "Ignatius Fekete pharmacist" one-sided Br commemorative medallion. Sign.:Ede Telcs (1872-1948) (60mm) C:XF patina, small edge error HP.: 6190.

7 000 HUF
18,92
20,59
Tóth Sándor (1933-2019) 1968. Dr. Széchenyi Ferenc neurológus - Szeged 1968 egyoldalas Br emlékérem (78mm) T:2 patina, ü. /  Hungary 1968. Dr. Ferenc Széchenyi neurologist - Szeged MCMLXVIII one-sided Br commemorative medallion. Sign.:Sándor Tóth (1933-2019) (78mm) C:XF patina, ding
30404.

Tóth Sándor (1933-2019) 1968. "Dr. Széchenyi Ferenc neurológus - Szeged 1968" egyoldalas Br emlékérem (78mm) T:2 patina, ü. / Hungary 1968. "Dr. Ferenc Széchenyi neurologist - Szeged MCMLXVIII" one-sided Br commemorative medallion. Sign.:Sándor Tóth (1933-2019) (78mm) C:XF patina, ding

7 000 HUF
18,92
20,59
Tóth Sándor (1933-) 1977. Korányi Frigyes - Nagykálló 1827 december 10. - 1977 / Minden karral, melyet a munkának visszaadunk szolgálatot teszünk a hazának Br emlékérem (620g/100mm) T:2 / Hungary 1977. Frigyes Korányi Br commemorative medal. Sign.: Sándor Tóth (620g/100mm) C:XF Cs. M. 328.
30405.

Tóth Sándor (1933-) 1977. "Korányi Frigyes - Nagykálló 1827 december 10. - 1977" / 'Minden karral, melyet a munkának visszaadunk szolgálatot teszünk a hazának'" Br emlékérem (620g/100mm) T:2 / Hungary 1977. "Frigyes Korányi" Br commemorative medal. Sign.: Sándor Tóth (620g/100mm) C:XF Cs. M. 328.

12 000 HUF
32,43
35,29
Tóth Sándor (1933-2019) 1982. 50 éves a mátészalkai kórház kétoldalas Br plakett (78mm) T:2 patina /  Hungary 1982. The 50th anniversary of the Hospital in Mátészalka two-sided Br plaque. Sign.:Sándor Tóth (1933-2019) (78mm) C:XF patina
30406.

Tóth Sándor (1933-2019) 1982. "50 éves a mátészalkai kórház" kétoldalas Br plakett (78mm) T:2 patina / Hungary 1982. "The 50th anniversary of the Hospital in Mátészalka" two-sided Br plaque. Sign.:Sándor Tóth (1933-2019) (78mm) C:XF patina

6 000 HUF
Tóth Sándor (1933-2019) 1991. Egészségügyi Szervezők Tudományos Egyesülete - MOTESZ egyoldalas Br emlékplakett (~120mm) T:2 patina /  Hungary 1991. Scientific Association of Health Organizers - MOTESZ one-sided Br commemorative plaque. Sign.: Sándor Tóth (1933-2019) (~120mm) C:XF patina
30407.

Tóth Sándor (1933-2019) 1991. "Egészségügyi Szervezők Tudományos Egyesülete - MOTESZ" egyoldalas Br emlékplakett (~120mm) T:2 patina / Hungary 1991. "Scientific Association of Health Organizers - MOTESZ" one-sided Br commemorative plaque. Sign.: Sándor Tóth (1933-2019) (~120mm) C:XF patina

5 000 HUF
Tóth Sándor (1933-2019) 2002. Prof. Dr. Kolozsvári Lajos Szeged 1993-2003 egyoldalas Br emlékérem (100mm) T:2 patina /  Hungary 2002. Prof. Dr. Lajos Kolozsvári Szeged 1993-2003 one-sided Br commemorative medallion (100mm) C:XF patina
30408.

Tóth Sándor (1933-2019) 2002. "Prof. Dr. Kolozsvári Lajos Szeged 1993-2003" egyoldalas Br emlékérem (100mm) T:2 patina / Hungary 2002. "Prof. Dr. Lajos Kolozsvári Szeged 1993-2003" one-sided Br commemorative medallion (100mm) C:XF patina

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF