Hungarian Physician Commemorative Medallions

Number of items: 79

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1972. Prof. Varga István 1972 / A Fogorvosi Szemle szerkesztésének 40. évfordulójára kétoldalas bronz emlékérem (85mm) T:2 patina, ü. /  Hungary 1972. Prof. István Varga 1972 / For the 40th anniversary of editing the Dental Review two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:Róbert Csíkszentmihályi (1940-2021) (85mm) C:XF patina, ding
30349.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1972. "Prof. Varga István 1972 / A Fogorvosi Szemle szerkesztésének 40. évfordulójára" kétoldalas bronz emlékérem (85mm) T:2 patina, ü. / Hungary 1972. "Prof. István Varga 1972 / For the 40th anniversary of editing the Dental Review" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:Róbert Csíkszentmihályi (1940-2021) (85mm) C:XF patina, ding

9 000 HUF
24,32
26,47
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1944. Dr. Fodor József 1843-1885 / Születése 100. évfordulójára kétoldalas, öntött bronz plakett, peremen jelzett sorszámmal 13 (86mm) T:1- patina / Hungary 1944. Dr. József Fodor 1843-1885 / For the 100th anniversary of his birth two-sided cast bronze plaque with marked serial number on the edge:13. Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (86mm) C:AU patina
30350.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1944. "Dr. Fodor József 1843-1885 / Születése 100. évfordulójára" kétoldalas, öntött bronz plakett, peremen jelzett sorszámmal "13" (86mm) T:1- patina / Hungary 1944. Dr. József Fodor 1843-1885 / For the 100th anniversary of his birth" two-sided cast bronze plaque with marked serial number on the edge:"13". Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (86mm) C:AU patina

7 000 HUF
18,92
20,59
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1947. Dr. Korányi Sándor 1923-1948 / XXV. Anni.Contra Tuberculosim kétoldalas bronz plakett, peremen jelzett sorszámmal 7 (65mm) T:2 patina, ph / Hungary 1947. Dr. Alexander Korányi 1923-1948 / XXV. Anni.Contra Tuberculosim two-sided bronze plaque with marked serial number on the edge:7. Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (65mm) C:XF patina, edge error
30351.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1947. "Dr. Korányi Sándor 1923-1948 / XXV. Anni.Contra Tuberculosim" kétoldalas bronz plakett, peremen jelzett sorszámmal "7" (65mm) T:2 patina, ph / Hungary 1947. "Dr. Alexander Korányi 1923-1948 / XXV. Anni.Contra Tuberculosim" two-sided bronze plaque with marked serial number on the edge:"7". Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (65mm) C:XF patina, edge error

6 000 HUF
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1949. Dr. Szabolcs Zoltán / 1949 kétoldalas bronz plakett, peremen jelzett sorszámmal 9 (70mm) T:1- / Hungary 1949. Dr. Zoltán Szabolcs / 1949 two-sided bronze plaque with marked serial number on the edge:9. Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (70mm) C:AU
30352.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1949. "Dr. Szabolcs Zoltán / 1949" kétoldalas bronz plakett, peremen jelzett sorszámmal "9" (70mm) T:1- / Hungary 1949. Dr. Zoltán Szabolcs / 1949" two-sided bronze plaque with marked serial number on the edge:"9". Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (70mm) C:AU

7 000 HUF
18,92
20,59
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1959. Dr. Moczár László 1959 / Europa elrablása 1958 kétoldalas bronz plakett, peremen jelzett sorszámmal 6 (90mm) T:2 patina, kis ph /  Hungary 1959. Dr. László Moczár 1959 / The abduction of Europe 1958 two-sided bronze plaque with marked serial number on the edge:6. Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (90mm) C:XF patina, small edge error
30353.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1959. "Dr. Moczár László 1959 / Europa elrablása 1958" kétoldalas bronz plakett, peremen jelzett sorszámmal "6" (90mm) T:2 patina, kis ph / Hungary 1959. Dr. László Moczár 1959 / The abduction of Europe 1958" two-sided bronze plaque with marked serial number on the edge:"6". Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (90mm) C:XF patina, small edge error

10 000 HUF
27,03
29,41
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1963. A barmokat orvosló tudomány közönséges tanítója - Tolnay Sándor 1747-1818 - emlékére a hazai állatorvosi oktatás 175 évfor. alkalmából 1962 kétoldalas Br plakett, peremen jelzett sorszámmal 7 (90mm) T:2 patina /  Hungary 1963. In memory of the ordinary teacher of animal medicine - Sándor Tolnay 1747-1818 - on the occasion of the 175th anniversary of veterinary education in Hungary two-sided Br plaque with marked serial number on the edge:7. Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (90mm) C:XF patina
30354.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1963. "A barmokat orvosló tudomány közönséges tanítója - Tolnay Sándor 1747-1818 - emlékére a hazai állatorvosi oktatás 175 évfor. alkalmából 1962" kétoldalas Br plakett, peremen jelzett sorszámmal "7" (90mm) T:2 patina / Hungary 1963. "In memory of the ordinary teacher of animal medicine - Sándor Tolnay 1747-1818 - on the occasion of the 175th anniversary of veterinary education in Hungary" two-sided Br plaque with marked serial number on the edge:"7". Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (90mm) C:XF patina

9 000 HUF
24,32
26,47
Csúcs Ferenc (1905-1999) ~1970. Dr. Györffy István - Szemész (Ophthalmologus) / Annorum XXXV In Promotione Lentis Contactus kétoldalas Br plakett, peremen jelzett sorszámmal 14 (85mm) T:1- patina /  Hungary ~1970. Dr. István Györffy - Ophthalmologist / Annorum XXXV In Promotione Lentis Contactus two-sided Br plaque with marked serial number on the edge:14. Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (85mm) C:AU patina
30355.

Csúcs Ferenc (1905-1999) ~1970. "Dr. Györffy István - Szemész (Ophthalmologus) / Annorum XXXV In Promotione Lentis Contactus" kétoldalas Br plakett, peremen jelzett sorszámmal "14" (85mm) T:1- patina / Hungary ~1970. "Dr. István Györffy - Ophthalmologist / Annorum XXXV In Promotione Lentis Contactus" two-sided Br plaque with marked serial number on the edge:"14". Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (85mm) C:AU patina

7 000 HUF
18,92
20,59
30356.

10 000 HUF
27,03
29,41
Csúcs Ferenc (1905-1999) DN ANDREAS BÓNA STOMAT. MED. UNIV. / MULTRA FERAT HOMO QUI VULT ANINGERE PALMAM kétoldalas, öntött bronz emlékérem, peremén 4-es sorszám (96mm) T:1- / Hungary ND ANDREAS BÓNA STOMAT. MED. UNIV. / MULTRA FERAT HOMO QUI VULT ANINGERE PALMAM double-sided, cast bronze commemorative medallion with serial number 4 on edge (96mm) C:AU
30357.

Csúcs Ferenc (1905-1999) DN "ANDREAS BÓNA STOMAT. MED. UNIV. / MULTRA FERAT HOMO QUI VULT ANINGERE PALMAM" kétoldalas, öntött bronz emlékérem, peremén "4"-es sorszám (96mm) T:1- / Hungary ND "ANDREAS BÓNA STOMAT. MED. UNIV. / MULTRA FERAT HOMO QUI VULT ANINGERE PALMAM" double-sided, cast bronze commemorative medallion with serial number "4" on edge (96mm) C:AU

30 000 HUF
81,08
88,24
Csúcs Ferenc (1905-1999) DN Varannai Gyula / Orvosi érmegyűjtő (medicorum collector nummorum) kétoldalas Br plakett, peremen jelzett sorszámmal 5 (81mm) T:2 patina /  Hungary DN Gyula Varannai / Medical coin collector (medicorum collector nummorum) two-sided Br plaque with marked serial number on the edge:5. Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (81mm) C:XF patina
30358.

Csúcs Ferenc (1905-1999) DN "Varannai Gyula / Orvosi érmegyűjtő (medicorum collector nummorum)" kétoldalas Br plakett, peremen jelzett sorszámmal "5" (81mm) T:2 patina / Hungary DN "Gyula Varannai / Medical coin collector (medicorum collector nummorum)" two-sided Br plaque with marked serial number on the edge:"5". Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (81mm) C:XF patina

8 000 HUF
30359.

8 000 HUF
Edvi Illés György (1911-1991) 1943. Prof. Dr. Horányi Béla 1943 egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (120mm) T:1- kis patina / Hungary 1943. Béla Horányi Prof., MD., 1943 one-sided cast bronze commemorative plaque. Sign.: György Edvi Illés (120mm) C:AU small patina
30360.

Edvi Illés György (1911-1991) 1943. "Prof. Dr. Horányi Béla 1943" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (120mm) T:1- kis patina / Hungary 1943. "Béla Horányi Prof., MD., 1943" one-sided cast bronze commemorative plaque. Sign.: György Edvi Illés (120mm) C:AU small patina

11 000 HUF
29,73
32,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF