Hungarian Physician Commemorative Medallions

Number of items: 79

Edvi Illés György (1911-1991) 1944. Prof. Dr. Karády István 1944 egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (125mm) T:1- / Hungary 1944. István Karády Prof., MD., 1944 one-sided cast bronze commemorative plaque. Sign.: György Edvi Illés (125mm) C:AU
30361.

Edvi Illés György (1911-1991) 1944. "Prof. Dr. Karády István 1944" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (125mm) T:1- / Hungary 1944. "István Karády Prof., MD., 1944" one-sided cast bronze commemorative plaque. Sign.: György Edvi Illés (125mm) C:AU

11 000 HUF
29,73
32,35
30362.

8 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) ~1980. Doktor Bóna Endre működésének 40. évében - Szeged / Nehéz a becsület fényében elbotlani kétoldalas Br emlékérem (75mm) T:2 kis ph /  Hungary ~1980. In the 40th year of Dr. Endre Bónas operation - Szeged / It is hard to stumble in the light of honor two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Mihály Fritz (1947-) (75mm) C:XF small edge error
30363.

Fritz Mihály (1947-) ~1980. "Doktor Bóna Endre működésének 40. évében - Szeged / Nehéz a becsület fényében elbotlani" kétoldalas Br emlékérem (75mm) T:2 kis ph / Hungary ~1980. "In the 40th year of Dr. Endre Bóna's operation - Szeged / It is hard to stumble in the light of honor" two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Mihály Fritz (1947-) (75mm) C:XF small edge error

7 000 HUF
18,92
20,59
Fritz Mihály (1947-) 1985. Dr. Zalányi Sámuel 1965-1985 / SZOTE - Társadalomorvostani Intézet 1960-1985 kétoldalas Br plakett (82mm) T:2 kis ph, ü. /  Hungary 1985. Dr. Sámuel Zalányi 1965-1985 / SZOTE - Institute of Social Medicine 1960-1985 two-sided Br plaque. Sign.:Mihály Fritz (1947-) (82mm) C:XF small edge error, ding
30364.

Fritz Mihály (1947-) 1985. "Dr. Zalányi Sámuel 1965-1985 / SZOTE - Társadalomorvostani Intézet 1960-1985" kétoldalas Br plakett (82mm) T:2 kis ph, ü. / Hungary 1985. "Dr. Sámuel Zalányi 1965-1985 / SZOTE - Institute of Social Medicine 1960-1985" two-sided Br plaque. Sign.:Mihály Fritz (1947-) (82mm) C:XF small edge error, ding

7 000 HUF
18,92
20,59
Fritz Mihály (1947-) 2005. Dr. Varannai Gyula orvostörténész 1905-1993 / Magyar Orvostörténelmi Társaság Numizmatikai Szakosztály emlékérme kétoldalas, öntött bronz emlékérem (102mm) T:1- / Hungary 2005. Dr. Varannai Gyula orvostörténész 1905-1993 / Magyar Orvostörténelmi Társaság Numizmatikai Szakosztály emlékérme double-sided, cast bronze commemorative medallion (102mm) C:AU
30365.

Fritz Mihály (1947-) 2005. "Dr. Varannai Gyula orvostörténész 1905-1993 / Magyar Orvostörténelmi Társaság Numizmatikai Szakosztály emlékérme" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (102mm) T:1- / Hungary 2005. "Dr. Varannai Gyula orvostörténész 1905-1993 / Magyar Orvostörténelmi Társaság Numizmatikai Szakosztály emlékérme" double-sided, cast bronze commemorative medallion (102mm) C:AU

11 000 HUF
29,73
32,35
Fűz Veronika (1951-) DN Prof. Dr. Melczer Miklós 1891-1985 / LYMPHOGRANULOMA INGUINALE - PRACANCERISEN UND PRIMARE KREBSE DER HAUT - Szeged-Pécs - Budapest-Kaposvár kétoldalas, öntött bronz emlékérem (116mm) T:1- kis patina / Hungary ND Prof. Dr. Melczer Miklós 1891-1985 / LYMPHOGRANULOMA INGUINALE - PRACANCERISEN UND PRIMARE KREBSE DER HAUT - Szeged-Pécs - Budapest-Kaposvár double-sided cast bronze commemorative medallion (116mm) C:AU small patina
30366.

Fűz Veronika (1951-) DN "Prof. Dr. Melczer Miklós 1891-1985 / LYMPHOGRANULOMA INGUINALE - PRACANCERISEN UND PRIMARE KREBSE DER HAUT - Szeged-Pécs - Budapest-Kaposvár" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (116mm) T:1- kis patina / Hungary ND "Prof. Dr. Melczer Miklós 1891-1985 / LYMPHOGRANULOMA INGUINALE - PRACANCERISEN UND PRIMARE KREBSE DER HAUT - Szeged-Pécs - Budapest-Kaposvár" double-sided cast bronze commemorative medallion (116mm) C:AU small patina

12 000 HUF
32,43
35,29
Gárdos Aladár (1878-1944) 1918. Dr. Balassa József, Tudomány - Tanítás - Társadalom egyoldalas Br emlékérem (50mm) T:1- patina / Hungary 1918. Dr. József Balassa, Science - Education - Society one-sided Br commemorative medallion. Sign.:Aladár Gárdos (1878-1944) (50mm) C:AU patina HP.: 2482.
30367.

Gárdos Aladár (1878-1944) 1918. "Dr. Balassa József, Tudomány - Tanítás - Társadalom" egyoldalas Br emlékérem (50mm) T:1- patina / Hungary 1918. "Dr. József Balassa, Science - Education - Society" one-sided Br commemorative medallion. Sign.:Aladár Gárdos (1878-1944) (50mm) C:AU patina HP.: 2482.

8 000 HUF
Ispánki József (1906-1992) 1976. Dr. Németh Béla kétoldalas Br plakett, hátoldalán Szent György és a sárkány ábrázolással (84mm) T:2 patina /  Hungary 1976. Dr. Béla Németh two-sided Br plaque, with a depiction of St. George and the dragon on reverse. Sign.:József Ispánki (1906-1992) (84mm) C:XF patina
30368.

Ispánki József (1906-1992) 1976. "Dr. Németh Béla" kétoldalas Br plakett, hátoldalán Szent György és a sárkány ábrázolással (84mm) T:2 patina / Hungary 1976. "Dr. Béla Németh" two-sided Br plaque, with a depiction of St. George and the dragon on reverse. Sign.:József Ispánki (1906-1992) (84mm) C:XF patina

7 000 HUF
18,92
20,59
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1926. Lobmayer Géza sebész professzor egyoldalas öntött Br plakett. GEZA. DE. LOBMAYER...CHIRURGUS. ET. MEDICUS. 1926 - K.STROBL (108mm) T:1- fo. R! / Hungary 1926. Professor Géza Lobmayer, surgeon commemorative Br cast plaque. Sign: Zsigmond Kisfaludi Strobl (108mm) C:AU spot R!  HV: 429., HP: 4915.
30369.

Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1926. "Lobmayer Géza sebész professzor" egyoldalas öntött Br plakett. "GEZA. DE. LOBMAYER...CHIRURGUS. ET. MEDICUS. 1926 - K.STROBL" (108mm) T:1- fo. R! / Hungary 1926. "Professor Géza Lobmayer, surgeon" commemorative Br cast plaque. Sign: Zsigmond Kisfaludi Strobl (108mm) C:AU spot R! HV: 429., HP: 4915.

11 000 HUF
29,73
32,35
Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975) 1931. Tóth Lajos emlékezetére 1856-1926 / Erzsébet Egyetem Tudományos Egyesülete - A magyar orvostudományért kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:1- patina Hungary 1931. In memory of Lajos Tóth 1856-1926 / Elizabeth University Scientific Association - For Hungarian Medicine two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Zsigmond Kisfaludi Stróbl (1884-1975) (70mm) C:AU patina HP.: 4928.
30370.

Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975) 1931. "Tóth Lajos emlékezetére 1856-1926 / Erzsébet Egyetem Tudományos Egyesülete - A magyar orvostudományért" kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:1- patina Hungary 1931. "In memory of Lajos Tóth 1856-1926 / Elizabeth University Scientific Association - For Hungarian Medicine" two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Zsigmond Kisfaludi Stróbl (1884-1975) (70mm) C:AU patina HP.: 4928.

9 000 HUF
24,32
26,47
Lajta István ( - ) DN Prof. Dr. Sebestyény Gyula egyoldalas, öntött bronz emlékérem (91mm) T:1- / Hungary ND Prof. Gyula Sebestyény MD. one-sided cast bronze commemorative medallion (91mm) C:AU
30371.

12 000 HUF
32,43
35,29
Lapis András (1942-) 1976. Gastroenterologiai Kongresszus / Budapest 1976 kétoldalas, összeilleszthető Br plakett (~85mm) T:2 patina, karc /  Hungary 1976. Gastroenterologia / Budapest 1976 two-sided, consisting of two pieces Br plaque. Sign.:András Lapis (1942-) (~85mm) C:XF patina, scratches
30372.

Lapis András (1942-) 1976. "Gastroenterologiai Kongresszus / Budapest 1976" kétoldalas, összeilleszthető Br plakett (~85mm) T:2 patina, karc / Hungary 1976. "Gastroenterologia / Budapest 1976 " two-sided, consisting of two pieces Br plaque. Sign.:András Lapis (1942-) (~85mm) C:XF patina, scratches

14 000 HUF
37,84
41,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF