Printed Materials

Number of items: 51

1841 Német nyelvű falinaptár Bánki Vajk Emil gyűjteményéből, nyomtatta: Johann Gyurian und Martin Bagó1schen königl. priv. Buchdruckerei Wasserstadt
12140.

34 000 HUF
93,66
101,49
1848 Bp., Gróf Batthyány Lajos miniszterelnök felhívása a hazafiakhoz, hogy siessenek az ország, vallás, család, stb. védelmére
12141.

30 000 HUF
82,64
89,55
1850 Az ausztriai birodalmat illető közönséges birodalmi törvény- és kormánylap. 1850-diki évfolyam. Magyar-német bilingvis. I-IV. kötet. Teljes évfolyam. Bécs, 1850., Cs. K. Udvari és Állami Nyomda. Korabeli félvászon-kötésekben, régi intézményi bélyegzésekkel, a borítókon kopásnyomokkal.
12142.

14 000 HUF
38,57
41,79
1857 Pest, Trattner és Károlyi nemzeti kalendároima, benne vaspályának indulása és érkezése, első és hátsó borítólap levált
12143.

10 000 HUF
27,55
29,85
1858 Erdély Főkormányzója, Herczeg Liechtenstein Frigyes ő magassága, elfogadási ünnepélyének tiszteletére. Tordán. 1858. Kolozsvártt, a Rom. Kath. Lyceum betűivel, foltos, hajtott, 2 sztl. lev.
12144.

15 000 HUF
41,32
44,78
cca 1870 Pozsony (Pressburg / Bratislava) látnivalóit bemutató leporelló magyar és német nyelven feliratozva, hajtásszéli sérülésekkel
12145.

20 000 HUF
55,10
59,70
cca 1896 Budapest nevezetességeit bemutató leporelló, feliratozva, hátoldalában Szilágyi Béla könyv- és zeneműkereskedésének reklámjával, kötés gerincén kis sérülésekkel
12146.

22 000 HUF
60,61
65,67
1887 Kinder-gartenlaube. Farbig illustrierte Zeitschrift zur Unterhaltung und Belehrung der Jugend. Band 3. N. 1-12., Band 4. N. 1-12. Nürnberg, Carl Mayers Kunstanstalt. Benne rengeteg színes litografált táblával. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, benne kijáró lapokkal is, néhány lapszélen, táblán sérülésekkel, szakadásokkal, egy lapon javításnyomokkal, az első résznél (Band 3), a 48-51. oldalak között (49/50, N. 4 címlap?) a lapok hiányoznak, a második részben (Band 4) a 9-10. számokat felcserélték a kötésnél.
12147.

1887 Kinder-gartenlaube. Farbig illustrierte Zeitschrift zur Unterhaltung und Belehrung der Jugend. Band 3. N. 1-12., Band 4. N. 1-12. Nürnberg, Carl Mayer's Kunstanstalt. Benne rengeteg színes litografált táblával. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, benne kijáró lapokkal is, néhány lapszélen, táblán sérülésekkel, szakadásokkal, egy lapon javításnyomokkal, az első résznél (Band 3), a 48-51. oldalak között (49/50, N. 4 címlap?) a lapok hiányoznak, a második részben (Band 4) a 9-10. számokat felcserélték a kötésnél.

4 400 HUF
12,12
13,13
Magyar kir. Operaház díszelőadás a magyar állam ezer éves fennállásnak ünnepe alkalmából 1896. május 2. István király. Opera 4 felvonásban. Bp., 1896. Dombornyomott címeres félvászon kötésben.
12148.

6 000 HUF
16,53
17,91
1896 Belépő az ezredéves országos kiállítás megnyitójára, Basch Árpád illusztrációjával, Kosmos Műintézet, litho / 1896 Ticket for the Millenium Expo opening ceremony. 10x17 cm
12149.

10 000 HUF
27,55
29,85
1897 Bp., Dreschler Béla vendéglős étekrend, dombornyomott kártya, sarkán törésnyom
12150.

3 000 HUF
8,26
8,96
cca 1900 Trieszt, R. Schuchardt Drogenhandlung árkatalógusa és levelezőlapja, 2 db
12151.

6 000 HUF
16,53
17,91

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.