cca 1900 Ganz és Társa által épített elektromos iparvasutak rövid leírása (pl. bányavasút Bleiberg, resicai bányavasút, millenniumi elektromos vasút, stb.), vászonkötés, kis kopásnyomokkal, 21p / Ganz electric industrial railways
cca 1900-1910 Thék Endre Bútor, Zongora és Épületmunkák Gyára Rt. tájékoztatása a gyár részvénytársasággá alakulásáról, a vezetőségi tagok nyomtatott aláírásaival, Bp., "Pátria"-ny., hajtva, szélein néhány kisebb sérüléssel
1902-1905 A Magyar Órások Szaklapja számai egybekötve (IV. évf. 18. sz., VI. évf. 1-18., 20-24. sz., VII. évf. 1-10., 12., 14. sz.). Szerk.: Nagy László, Palasovszky Ödön, Szerb Károly. Bp., Krausz S. és Társa. Számos fekete-fehér illusztrációval, korabeli hirdetésekkel. Korabeli, kissé sérült, kopott félvászon-kötésben, helyenként foltos, sérült lapokkal.
1903 Zalavármegyei Hivatalos Lap. I. évf. 1-27. sz. Teljes I. évfolyam. Szerk.: Bődy Zoltán - Kauffmann Mátyás. Zalaegerszeg, 1903., Tahy Rozália, 18+314 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, 1 szakadt, 1 sérült, 1 javított lappal, 3 lapon gyűrődésnyom,egy-két foltos lappal, és foltos lapélekkel, volt könyvtári példány.
1907-1908 Erdély. Honismertető folyóirat. Az Erdélyi Kárpát-Egyesület. XVI. és XVII. évf. Szerk.: Merza Gyula. [Egybekötve.] Kolozsvár,1907-1908., Erdélyi Kárpát-Egyesület,IV+188 p.+1 t.;IV+180 p.+1 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, egy lapon (XVI. évf. 15/16) lapszéli sérülésekkel.