Number of items: 69

Herendi fácán mintás mokkás készlet (8 db csésze, 5 db alj, 1 db kanna, 1 db cukortartó, 1 db tejszínes kiöntő). Jelzett. Kopott.
11088.

60 000 HUF
162,16
176,47
Herendi zöld Apponyi mintás kaspó kaspó, kézzel festett, hibátlan, kopott aranyozás, jelzett, m:14 cm, d:20 cm
11089.

18 000 HUF
48,65
52,94
Herendi purpur Apponyi mintás váza, kézzel festett, hibátlan, kopott aranyozás, jelzett, m:16,5 cm, d:9,5 cm
11090.

6 000 HUF
Herend Paon de Peking mintás díszváza. Kézzel festett porcelán. Hibátlan. Jelzett. m: 25 cm
11091.

18 000 HUF
48,65
52,94
27
Herendi oroszlántalpas kaspó, exkluzív kézi festéssel. Jelzett: Herend Csuporné és ritka formaszámmal: 6402-67. Apró karcok. m: 12,5 cm
11092.

10 000 HUF
27,03
29,41
Herendi Eton mintás kaspó kaspó, kézzel festett, hibátlan, kopott aranyozás, jelzett, m:12 cm, d:18 cm
11093.

10 000 HUF
27,03
29,41
Herendi Virágmintás, nyomott háncsmintás nagyméretű váza. Jelzett, hibátlan. m: 50 cm
11094.

10 000 HUF
27,03
29,41
Hollóházi Szász Endre (Jurcsák László) Stúdió díszváza. Színesen festett és aranyozott porcelán. Alján jelzett, bélyegzett márkajelzés: Szász-Studió Hollóháza catalog signált, Artist prf. Művészpéldány: Jurcsák László forma, Szász Endre dekor. Gyári mázhibákkal, apró kopásokkal. m:22cm (gyűjtői darab)
11095.

40 000 HUF
108,11
117,65
9
Hollóházi nagyméretű porcelán váza, Vészabó Noémi által tervezett, vörös-fekete-arany mintával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 35x19,5x8 cm. Eredeti dobozában, minőségi tanúsítvánnyal.
11096.

20 000 HUF
54,05
58,82
Egy barokk ruhába öltözött úr, porcelán. Alján Dionys Pozsonyi Borozó etikettel. 1860 körül. m: 14 cm A talapzat elülső oldalán ez olvasható: ,,Ich bin klug und weise, und mich betrügt man nicht. -Albert Lortzing(1801-1851) (Okos és bölcs vagyok, és nem csapnak be) 1837-es Zar und Zimmermann című operájának felfuvalkodott polgármesterére utalva). A figura fején egy fekete tricorn kalap van. A tricornis levehető, és egy hosszú, keskeny sárgarézhuzal nyúlik ki belőle, amelynek végén egy vattával ellátott bilincs van. Ez a réz szál egy úgynevezett fidibusz, amelyet spiritusszal áztattak át. Ez a tárgy az öngyújtó elődjeként szolgált. Porcelain figure dressed in baroque costume. At the bottom with Bratislava (Presburg) Dionys Wine Bar etiquette. circa 1860
11097.

Egy barokk ruhába öltözött úr, porcelán. Alján Dionys Pozsonyi Borozó etikettel. 1860 körül. m: 14 cm A talapzat elülső oldalán ez olvasható: ,,Ich bin klug und weise, und mich betrügt man nicht." -Albert Lortzing(1801-1851) (Okos és bölcs vagyok, és nem csapnak be) 1837-es "Zar und Zimmermann" című operájának felfuvalkodott polgármesterére utalva). A figura fején egy fekete tricorn kalap van. A tricornis levehető, és egy hosszú, keskeny sárgarézhuzal nyúlik ki belőle, amelynek végén egy vattával ellátott bilincs van. Ez a réz szál egy úgynevezett fidibusz, amelyet spiritusszal áztattak át. Ez a tárgy az öngyújtó elődjeként szolgált. Porcelain figure dressed in baroque costume. At the bottom with Bratislava (Presburg) Dionys Wine Bar etiquette. circa 1860

4 200 HUF
11,35
12,35
Schütz Cilli fali dísztál. Színes mázakkal festett fajansz. Öblében leopárdcápa korallok között. Jelzett. Korának megfelelő mázrepedésekkel. d: 42 cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
11098.

100 000 HUF
270,27
294,12
Fali dísztál pár. Színes mázakkal festett fajansz. Öblében Ámor és Psziché jelenettel. Jelzett. Formaszám: 20672. XIX sz. második fele. Korának megfelelő mázrepedésekkel, mázhibával és kopásokkal. d: 40 cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
11099.

100 000 HUF
270,27
294,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF