Number of items: 69

Herendi: Karneváli hölgy. Kézzel festett porcelán. Tervező: Schrammel Imre (1933- ) Jelzett. Hibátlan. m: 38 cm / Herend fine china Carnival Lady Figurine - Herend Butterfly design. Height 38 cm, marked: Herend stamp and serial number: 15006-0-00 PAP (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION)
11040.

440 000 HUF
1 189,19
1 294,12
Herendi fedeles díszváza, feltehetően Lázár István festése. Kézzel festett porcelán. Jelzett, apró lepattanások. m: 37 cm, limitált gyűjtői darab.
11041.

100 000 HUF
270,27
294,12
9
Herendi walesi mintás duplafalú áttört fedeles gyömbértartó. Jelzett, hibátlan. m: 22 cm, d: 17 cm
11042.

100 000 HUF
270,27
294,12
Herend kézzel festett szecessziós porcelán váza domborműves tavirózsákkal és pillangókkal. Jelzett: Herend 7141. Hibátlan. m: 28 cm
11043.

30 000 HUF
81,08
88,24
27
Herendi dísztál. Színesen festett porcelán. Peremén áttört, rokályos díszítmények, öblében festett virágok. Alján jelzett: máz feletti kékkel 869, valamint kékkel festett címeres márkajelzés. Cseh fehéráru, herendi festéssel, 1869 körül. d: 25,5 cm, korának megfelelő kopásokkal, apró lepattanásokkal.
11044.

30 000 HUF
81,08
88,24
Herendi nagyméretű amazon, Lőte Éva tervei alapján készült, színesen festett porcelán figura. Jelzett. Hibátlan. m: 42 cm, h: 49 cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION)
11045.

200 000 HUF
540,54
588,24
Herendi SN (Siang Noir) mintás barokk kancsó. Kézzel festett porcelán.Hibátlan, jelzett. m: 34 cm
11046.

200 000 HUF
540,54
588,24
Zsolnay váza - a Tutanhamon sorozatból, Fehércserép. Az alapmázon többrétegű, színes eozinmázakkal festett, visszamaratott egyiptomi dekorral. Talpperemén apró csorba cca. 2mmx2mm. Mattyasovszkyné Zsolnay Teréz dekorterve, 1924-26., Alján jelzett: eozinnal festett pontsoros, kerek, pecsétszerű márkajelzés és Made in Hungary., Zsolnay, Pécs, 1924-26., M.: 18 cm
11047.

500 000 HUF
1 351,35
1 470,59
Zsolnay szecessziós díszváza. Fehércserép. Felületén selyem és magas fényű, magas tüzű labradormázzal festett, reliefszerű stilizált virágok. Apáti Abt Sándor formaterve alapján. Alján jelzett: masszába nyomott 7121 (formaszám) és alapmázzal megegyező kerek, domború, pecsétszerű márkajelzés. Zsolnay, Pécs, 1906. M.: 37 cm, restaurált (pótolt), hajszálrepedéssel. (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
11048.

700 000 HUF
1 891,89
2 058,82
Zsolnay szecessziós díszváza. Fehércserép. Felületén selyemfényű, magas tüzű színes -, és eozinmázakkal festett virágdísszel. Alján jelzett: masszába nyomott 6815 (formaszám) és alapmázzal megegyező kerek, domború, pecsétszerű márkajelzés. Zsolnay, Pécs, 1902. M.: 26 cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION)
11049.

600 000 HUF
1 621,62
1 764,71
15
cca 1900 Zsolnay ökörvér mázas díszkaspó. Kézzel festett mázas porcelánfajansz. Ritka magyar tájábrázolás Vajdahunyad vára, Hortobágy. Alján Zsolnay öttornyú körpecsétes jelzés, (hajszál repedt, kopott) m:17cm, d:27cm
11050.

280 000 HUF
756,76
823,53
Zsolnay historizáló váza. Porcelánfajansz, négylábú hengeres forma színesen festett futórózsa mintával, pereme alatt dupla falú rizsszemes áttört díszítéssel. Néhol kristálymázzzal. Jelzett: máz alatt kékkel, ZSOLNAY PÉCS TJM öttorony és benyomott ZSOLNAY PÉCS. Fazonszám: 2818. 1890 körül. Magasság: 20,5 cm Oldalán apró csorba. Korának megfelelő kopott aranyozás és mázrepedésekkel.
11051.

240 000 HUF
648,65
705,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF