Number of items: 69

Herendi porcelán Déryné (Déry Istvánné Széppataki Róza (1793-1872), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm. az első magyar opera-énekesnő, a vándorszínészet korának legnépszerűbb színésznője. Legnagyobb sikereit énekes szubrettként aratta.
11064.

60 000 HUF
162,16
176,47
Herendi relief virág mintás kaspó, kézzel festett, hibátlan, kopott aranyozás, jelzett, m:13 cm, d:15 cm
11065.

10 000 HUF
27,03
29,41
Herendi akt tükörrel (tervező:Szilágyi Nagy István), kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, m:23,5 cm
11066.

16 000 HUF
43,24
47,06
Herendi paraszt figura, tervezte: Csapváry Károly, színesen festet mázas porcelán, jelzett, hibátlan szép darab m: 33cm
11067.

30 000 HUF
81,08
88,24
14
Herendi virágkosár asztalközép. Kézzel festett porcelán. Jelzett. Sérült. d: 30 cm
11068.

40 000 HUF
108,11
117,65
Herendi Viktória mintás porcelán kínáló, kagyló alakú kínáló tálakkal, masszív delfinfogóval, arany peremfestéssel. Peremén apró restaurálással. Korának megfelelő kopásokkal.  Jelzett. d:51 cm, m: 23cm. (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION)
11069.

180 000 HUF
486,49
529,41
Herendi Viktória mintás négyrészes asztali kínáló, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 36×36 cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION)
11070.

60 000 HUF
162,16
176,47
Herendi Viktória mintás hármas kínálótál, szív alakú fogóval. Kézzel festett porcelán, kopott, jelzett, d: 33 cm.
11071.

50 000 HUF
135,14
147,06
Herendi Viktória mintás porcelán falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Működik. d: 28 cm.
11072.

20 000 HUF
54,05
58,82
Herendi Rothschild mintás étkészlet. Jelzett. Kopott, apró sérülésekkel. Kézzel festett porcelán. 12 db levesestányér, 12 db nagytányér, 2 db közepes tányér, 1 db pecsenyéstál, 1 db köretestál, 1 db mártásostál, 1 db kínálótál, 1 db levesestál, 1 db fűszertartó.(CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION)
11073.

200 000 HUF
540,54
588,24
9
Herendi Rothschild mintás mokkás készlet 7 személyes, cukortartó nélkül. Kézzel festett, jelzett. rózsán apró csorba.
11074.

50 000 HUF
135,14
147,06
19
Herendi Rothschild mintás bouillon csésze 6 db. Kézzel festett, jelzett. Kis sérülésekkel.
11075.

50 000 HUF
135,14
147,06
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF