Number of items: 266

Kézdi Kovács László (1864-1942), 2 db mű: Orczy-kert (Bp.), 1884 november. Tus, akvarell, papír. Egyik jelzett. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. 2x29,5x23 cm
10085.

38 000 HUF
102,70
111,76
Berkes Antal (1874-1938): Tabán. Olaj, karton. Jelzett. 40x50cm. Dekoratív, sérült keretben.
10086.

60 000 HUF
162,16
176,47
16
Koszkol Jenő (1868-1935): Tabán, 1933. Akvarell, karton. Jelzett. Fa keretben. 11,5×16 cm.
10087.

18 000 HUF
48,65
52,94
10088.

30 000 HUF
81,08
88,24
Várdeák Ferenc (1897-1971): Óbuda, ruhaárus a Kolosy téri piacon. Olaj, vászon. Jelzett. Kiállítva: Várdeák Ferenc (1897-1971) festőművész emlékkiállítása. Kempinski Galéria, Budapest, 2004. április. 06. - 2004. május. 31. Kiállítva és reprodukálva: Várdeák Ferenc emlékkiállítás. Miskolci Galéria, Miskolc, 2003. Kat.sz.: 42. Reprodukálva a Missionart Galéria honlapján: http://www.missionart.hu/muveszek/vardeak-ferenc/. Restaurált. Fa keretben. 50x60 cm / oil on canvas, signed, restored, framed.
10089.

80 000 HUF
216,22
235,29
Pleidell János (1905 - 2007): Budai vár. Akvarell, papír. 39x 61cm, jelzett: Pleidell Bp. 985.I.24. Üvegezett fa keretben.
10090.

80 000 HUF
216,22
235,29
Rácmolnár Sándor (1960): Káin és Ábel, 1994. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. II/IV számozással. Üvegezett keretben. 40×42 cm
10091.

34 000 HUF
91,89
100,00
Fehér László (1953-): Hajléktalan vacsorája, 2014. Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat próba jelzéssel, lap alján Fehér László autográf ajándékozási soraival. 56x80 cm. Ritka, egyedi, gyűjtői darab! / László Fehér (1953-): Supper of a homeless, 2014. Screenprint on paper, signed, proof print, with autograph dedication lines on the reverse. 56x80 cm.
10092.

Fehér László (1953-): Hajléktalan vacsorája, 2014. Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat "próba" jelzéssel, lap alján Fehér László autográf ajándékozási soraival. 56x80 cm. Ritka, egyedi, gyűjtői darab! / László Fehér (1953-): Supper of a homeless, 2014. Screenprint on paper, signed, proof print, with autograph dedication lines on the reverse. 56x80 cm.

80 000 HUF
216,22
235,29
15
Nagy Gábor (1949-): Akció. Rézkarc, papír. Jelzett, próbanyomat próba jelzéssel. Hátoldalán címkén feliratozott, amelyen 1986 dátummal ellátott. Üvegezett fa keretben, 14,5x10 cm.
10093.

Nagy Gábor (1949-): Akció. Rézkarc, papír. Jelzett, próbanyomat "próba" jelzéssel. Hátoldalán címkén feliratozott, amelyen 1986 dátummal ellátott. Üvegezett fa keretben, 14,5x10 cm.

14 000 HUF
37,84
41,18
Benes Bátor (1978-): Birodalom I., 2006. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 1/15. Üvegezett fa keretben. 63x48 cm
10094.

32 000 HUF
86,49
94,12
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950): Táncoló csontpár. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett. Üvegezett keretben, 30×20,5 cm
10095.

50 000 HUF
135,14
147,06
DrMáriás (Máriás Béla, 1966-): A kapitalizmus legyőzi a kommunizmust Magrittenál. Computer print, merített papír, jelzett, számozott: 1/1! 23×28 cm
10096.

30 000 HUF
81,08
88,24
11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF