Number of items: 266

Hajas Tibor (1946-1980): Cím nélkül, 1980. Szitanyomat, papír, jelzett. Próbanyomat PD jelzéssel. 33×48 cm. Nagyon ritka, gyűjtői darab, feltehtően nem sokkal Hajas halála előtt készült grafika! Hasonló munkája reprodukálvaaz Engesztelés I., ld. Hajas Tibor 1946-1980, Magyar Műhely - datelier, Paris, 1985, oldalszám nélkül.
10109.

Hajas Tibor (1946-1980): Cím nélkül, 1980. Szitanyomat, papír, jelzett. Próbanyomat PD jelzéssel. 33×48 cm. Nagyon ritka, gyűjtői darab, feltehtően nem sokkal Hajas halála előtt készült grafika! Hasonló munkája reprodukálvaaz Engesztelés I., ld. Hajas Tibor 1946-1980, Magyar Műhely - d'atelier, Paris, 1985, oldalszám nélkül.

90 000 HUF
243,24
264,71
17
Lux Antal (1935-): Szerenád egy vízcsapnál, 1970. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 70), számozott: 2/32. 44,5x48 cm. Párdarabja kiállítva: Pop art a 70-es években Magyarországon, Szentendrei Régi Művésztelep és Galéria, 2013. Magyarországon nagyon ritka darab, mivel a művész Nyugat-Németországban alkotta! / Antal Lux (1935-): Serenade. Serigraphy on paper. Signed and dated (A Lux 70), numbered: 2/32. 44,5x48 cm cm. Very rare work from the classic period of pop art!
10110.

34 000 HUF
91,89
100,00
Bujdosó Alpár (1935-2021): Kitöltésre váró rovat.... Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, 42x57 cm
10111.

26 000 HUF
70,27
76,47
Gulyás Dénes (1927-2003): Tisztelet Brueghelnek, 1984. Olaj, kollázs, farost, jelzett. Hátoldalán Hollósy Galéria címkéjén feliratozott. Alumínium keretben. Bal felső és jobb alsó sarkában kisebb felületi sérülésekkel. 100×100 cm
10112.

90 000 HUF
243,24
264,71
13
Rubint Ávrahám Péter (1959-): A nap tüze (cím nélkül). Olaj, karton, jelzett, fa keretben. 86x68 cm
10113.

44 000 HUF
118,92
129,41
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Fluxus séta, 1991. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 42/50. 80x51 cm.
10114.

32 000 HUF
86,49
94,12
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950): Házasélet. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, számozott: VI/VI, lapméret: 43,5×32 cm. Hátodalán a művész biográfiájával.
10115.

50 000 HUF
135,14
147,06
Pásztor Gábor (1933-2012): Lebegés, 1978. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 3/15. 66x50 cm.
10117.

30 000 HUF
81,08
88,24
Fajó János (1937-2018): Hommage á Ady, 1977 (Ady-Léda). Szitanyomat, papír, jelzett. Lapméret: 62x46,5 cm.
10118.

48 000 HUF
129,73
141,18
22
Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Ütközések II. Filctoll, tus, papír, jelzett. Hátoldalán R 67/94 életmű katalógusszámmal. Üvegezett fa keretben, 21x29,5 cm
10119.

160 000 HUF
432,43
470,59
Kopasz Tamás (1958- ): Fekete kép (cím nélkül). Olaj, papír, jelzett a hátoldalán, fa keretben, 29×21 cm
10120.

28 000 HUF
75,68
82,35
Markos András (1950-2020): Gesztusok (olvashatatlan címmel). Litográfia, papír, jelzett, számozott (V/V). 64×89 cm
10121.

19 000 HUF
51,35
55,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF