Number of items: 190

Bartl József (1932-2013): Szív és bábú. Szitanyomat, papír, jelzett (Bartl 95), számozott (3/40). 31x47,5 cm / József Bartl: (1932-2013): Heart and figure. Screenprint on paper, signed (Bartl 95), numbered (3/40). 31x47,5 cm
10048.

18 000 HUF
48,65
52,94
Misch Ádám (1935-1995): Csendélet (konstruktivista kompozíció). Olaj, kréta, ceruza, farost, jelzett (Misch), hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 1978-79 körül. 70×60 cm. / Ádám Misch: Still life (constructivist composition) Oil, chalk, pencil on wood fiber, signed (Misch), with autograph description and with Hungarian Képcsarnok Company label on the reverse. Around 1978-79. 70×60 cm.
10049.

80 000 HUF
216,22
235,29
Hajdú László (1938-): Cirkuluszok (Vágy és gravitáció), 2006. Akril, vászon, jelezve a hátoldalán. Kiállítva: Csepel Galéria, Budapest, egyéni kiállítás, 2007. Fa keretben. 80x40 cm / László Hajdú (1938-): Circulus (Desire and gravitation), 2006. Akrylic on canvas, signed on the back. Exhibited: Csepel Galéria, Budapest, solo exhibition, 2007. Framed. 80x40 cm
10050.

120 000 HUF
324,32
352,94
Aknay János (1949-): Átjáró. Computer print, papír, jelzett, számozott: 1/1 (!). Üvegezett keretben. 26x17 cm / János Aknay (1949-): Alley. Computer print on paper, signed. Numbered: 1/1. Framed with glass. 26x17 cm
10051.

15 000 HUF
40,54
44,12
10
ef Zámbó István (1950-): Akt csíkos deszkával (1974/2000). Kézzel, krétával színezett linó, merített papír. Jelzett, művészpéldány E.A. I/VII. Üvegezett fa keretben, 27x24 cm.
10052.

18 000 HUF
48,65
52,94
14
10053.

55 000 HUF
148,65
161,76
Szurcsik József (1959-): Érzéketlenítő. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 4/5. Üvegezett fa keretben. 53x76 cm. Nagyon ritka, korai alkotás!
10054.

32 000 HUF
86,49
94,12
16
Gaál József (1960- ): Vegetáció. Színes rézkarc, merített papír, jelzett, művészpéldány E.A. I/VII., 20,5×29 cm
10055.

15 000 HUF
40,54
44,12
Krizbai Sándor (1949-): Női portré, 2013. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. 70x50 cm. / Sándor Krizbai (1949-): Portrait of a lady. Oil on canvas, signed. 70x50 cm
10056.

90 000 HUF
243,24
264,71
Matzon Ákos (1945-): Emlék 2, 1994. Akril, karton, jelezve balra lent. Hátoldalán is jelzett és datált. Üvegezett fa keretben. 40x50 cm/ Ákos Matzon (1945-): Memory 2, 1994. Acrylic, board, signed and dated on the back. Framed with glass. 40x50 cm
10057.

Matzon Ákos (1945-): "Emlék 2", 1994. Akril, karton, jelezve balra lent. Hátoldalán is jelzett és datált. Üvegezett fa keretben. 40x50 cm/ Ákos Matzon (1945-): "Memory 2", 1994. Acrylic, board, signed and dated on the back. Framed with glass. 40x50 cm

120 000 HUF
324,32
352,94
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, EA művészpéldány 50x35 cm / Magda Frank (1914-1997): Geometric composition. Screenprint on paper, signed. Artists proof EA. 50x35 cm
10058.

Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, EA művészpéldány 50x35 cm / Magda Frank (1914-1997): Geometric composition. Screenprint on paper, signed. Artist's proof EA. 50x35 cm

22 000 HUF
59,46
64,71
Győrffy Sándor (1951-): A világ ritmusa, 1981. Olaj, vászon, jelzett, helyenként festék lepergéssel. Fa keretben. 72×98 cm / Sándor Győrffy (1951-): The rhythm of the world, 1981. Oil on canvas, signed, damaged. Framed. 72x98 cm
10059.

150 000 HUF
405,41
441,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF