Number of items: 190

Edvi Illés Aladár (1858-1927): Boci. Akvarell, papír, jelzett, fa keretben, 12×15 cm
10024.

12 000 HUF
32,43
35,29
23
Klie Zoltán (1897-1992): Őzike (Erdő). Olaj, papír. Jelezve jobbra lent (Klie). Hátoldalán autográf felirattal, a művész címével. Díszes, üvegezett fa keretben, 30,5x46 cm /
10025.

Klie Zoltán (1897-1992): Őzike ("Erdő"). Olaj, papír. Jelezve jobbra lent (Klie). Hátoldalán autográf felirattal, a művész címével. Díszes, üvegezett fa keretben, 30,5x46 cm /

36 000 HUF
97,30
105,88
Duray Tibor (1912-1988): Napos Erdei tisztás (Hargita). Akvarell, pasztell, papír. Jelzett, hátoldalán feliratozott. Üvegezett, kissé sérült keretben. A művész erdélyi, székelyföldi helyszíneket ábrázoló alkotásai ritkán szerepelnek árverésen. 32x36 cm / Tibor Duray (1912-1988): Sunny clearing (Harghita). Watercolour, pastel on paper. Signed, with description on the back. Framed with glass. Durays transylvanian-romanian landscapes are seldom for sale at auction.
10026.

Duray Tibor (1912-1988): Napos Erdei tisztás (Hargita). Akvarell, pasztell, papír. Jelzett, hátoldalán feliratozott. Üvegezett, kissé sérült keretben. A művész erdélyi, székelyföldi helyszíneket ábrázoló alkotásai ritkán szerepelnek árverésen. 32x36 cm / Tibor Duray (1912-1988): Sunny clearing (Harghita). Watercolour, pastel on paper. Signed, with description on the back. Framed with glass. Duray's transylvanian-romanian landscapes are seldom for sale at auction.

24 000 HUF
64,86
70,59
Benyovszky István (1898-1969): Lovasszán. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 35,5×48,5 cm
10027.

32 000 HUF
86,49
94,12
Kovács Tamás Vilmos (1951-): Lovasok a tájban, 1980. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fa keretben. 60×80 cm
10028.

110 000 HUF
297,30
323,53
Gyémánt László (1935-): Fekvő akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA/Exp 49x33 cm / László Gyémánt (1935-): Lying nude woman. Screeprint on paper, signed, artists proff E.A./Exp. 49x33 cm
10029.

Gyémánt László (1935-): Fekvő akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA/Exp 49x33 cm / László Gyémánt (1935-): Lying nude woman. Screeprint on paper, signed, artist's proff E.A./Exp. 49x33 cm

22 000 HUF
59,46
64,71
Misch Ádám (1935-1995): Emlék. Olaj, kréta, farost, jelzett (Misch), hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 1980 körül. 70×50 cm. / Ádám Misch: Memory. Oil, chalk, wood fiber, signed (Misch), with autograph description and with Hungarian Képcsarnok Company label on the reverse.
10030.

80 000 HUF
216,22
235,29
9
Lux Antal (1935-): A feszültség feltöltése II. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 81), művészpéldány e.a. Üvegezett fa keretben, 34x46 cm / Antal Lux (1935-): The loading of tension. Serigraphy, paper. Signed and dated (A Lux 81). Artist proof e.a. Framed, 34x46 cm.
10031.

Lux Antal (1935-): A feszültség feltöltése II. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux '81), művészpéldány e.a. Üvegezett fa keretben, 34x46 cm / Antal Lux (1935-): The loading of tension. Serigraphy, paper. Signed and dated (A Lux '81). Artist' proof e.a. Framed, 34x46 cm.

16 000 HUF
43,24
47,06
Geisler, Stephan (1968-): Kék-vörös kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 50×39,5 cm / Geisler, Stephan (1968-): Blue-red composition. Mixed technique on paper, signed. Framed with glass. 50×39,5 cm
10032.

42 000 HUF
113,51
123,53
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): A teremtés örömei XII. Világtojás, 1993. Jelzett. Művészpéldány E.A: III/V. Kartonra kasírozva. Laptetején halvány folttal. Üvegezett fa keretben. 105,5x76 cm
10033.

46 000 HUF
124,32
135,29
10034.

180 000 HUF
486,49
529,41
10035.

480 000 HUF
1 297,30
1 411,76

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF