Number of items: 190

10180.

80 000 HUF
216,22
235,29
SM jelzéssel a hídon, feltehetően XVIII sz. végi v. XIX. sz. eleji festő miniatűr munkája: Kerti mulatság. Olaj, elefántcsont. Díszes, üvegezett rokokó stílusú keretben, d: 9 cm / Signed SM, Miniature painting, probably work from the late XVIII. or the early XIX. century: Garden party, oil on ivory, framed, d: 9 cm.
10181.

48 000 HUF
129,73
141,18
Jelzés nélkül, XVIII v. XIX sz. festő műve, feltehetően 1600 körüli flamand alkotás után: Madonna a kisdeddel és szentekkel. Olaj, fémlemez, sérült. Díszes, reprezentatív, kissé sérült antik fa keretben, 39×26 cm/ Unsigned work of an 18th or 19th century painter, probably after a painting by a flamish master around 1600: Madonna with Jesus and saints. Oil on metal plate, damaged. In damaged antique wooden frame. 39×26 cm
10182.

60 000 HUF
162,16
176,47
10183.

50 000 HUF
135,14
147,06
10184.

60 000 HUF
162,16
176,47
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. német művész alkotása: Jelenet szenttel és angyalokkal. Tus, papír, sérült (lap széle szakadással. Hátoldalán Szépművészeti Múzeum 233/2004 sz. bírálati címkével. / Unsigned, probabla work of a German artist from the XIX. century: Saint with angels. Ink on paper, damaged (tear on the side). With label of judgment no. 233/2004 of the Hungarian Museum of Fine Arts on the reverse.
10185.

24 000 HUF
64,86
70,59
Prihoda István (1891-1956), C. Vogel pinx: Jézus gyerekekkel. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Prihoda). Régi, korabeli, arany színnel szegélyezett paszpartuban, 64×49 cm. Ritka, nagy méretű alkotás!
10186.

22 000 HUF
59,46
64,71
Jan Schonhoven (1914-1994) Kiállítási katalógus (1972) dombornyomott műmelléklettel Sorszámozott 398/660. 34 kiállítási kép reprodukciójával. Kiadói papírdobozban. / Jan Schonhoven (1914-1994): Casette-catalogue Box of cardboard with lid, carborundum media on hand-made paper, black and white offset prints Numbered 398/600
10187.

90 000 HUF
243,24
264,71
Gross Arnold (1929-2015): Kis karácsony. Színes rézkarc, papír. Jelzett, próbanyomat. Lap szélén nagyon apró foltokkal. 6 db különböző színű változata egy azon rézkarcnak egy lapon. 23,5x28,5 cm. / Arnold Gross (1929-2015): Small christmas. Etching on paper. Signed, pilot print. With very small spots on the side of the sheet. 23,5x28,5 cm.
10188.

80 000 HUF
216,22
235,29
27
Báró Mednyánszky László (1852-1919): Folyóparti táj, 1880-as évek. Olaj, vászon, kartonra ragasztva. Jelezve jobbra lent, olvashatatlan ajánlási sorokkal. Hátlapján Magyar Nemzeti Galéria 890/961 sz. bírálati címkéjével. A festményt azonosította Bellák Gábor művészettörténész. 25x31,5 cm / László Mednyánszky, Ladislav Medňanský (1852-1919): Landscape at the river, around 1880-89. Oil on canvas, glued on cardboard. Signed lower right, with unreadable dedication lines. With Hungarian National Gallery jury label 890/961 on the reverse. The painting was identified by art historian Gábor Bellák. 25x31,5 cm
10189.

500 000 HUF
1 351,35
1 470,59
14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF