MIlitary

Number of items: 98

cca 1917 Haditengerészet L/40. hidroplánja felszálláskor. / Navy hydroplan airplane during take-off.18x13 cm
12323.

7 000 HUF
18,92
20,59
cca 1917 Az 92F torpedónaszád / torpedoboot F92 22x17 cm
12324.

8 000 HUF
1917 Hadi mozsár. Német, 1914-1917 Durch Krieg zum Sieg felirattal / German military mortar with commemorating inscprition World War I. d: 13 cm, m: 11 cm
12325.

1 000 HUF
37
1917 Nagybaconi Nagy Vilmos (1884-1976) leendő vezérezredes, miniszter saját kézzel írt lapja feleségéhez
12326.

4 000 HUF
1918 Magyar Katonák! Kiért harcoltok ti! Ausztria császárjáért és Magyarország királyért! Vagy pedig a németek császárjáért? Ti csakis a németek császárjáért harcoltok, a magyar hadsereg morálját romboló I. világháborús röplap, szakadt, 23x16 cm
12327.

1918 "Magyar Katonák! Kiért harcoltok ti! Ausztria császárjáért és Magyarország királyért! Vagy pedig a németek császárjáért? Ti csakis a németek császárjáért harcoltok, a magyar hadsereg morálját romboló I. világháborús röplap, szakadt, 23x16 cm

5 000 HUF
1918 Osztrák-magyar, újpesti hadnagy hadifogoly fényképes igazolványa, Kommando des Kontumazlegers der k.u.k. 4. Armee für Heimgekehrte fejléces papíron, K.u.k. Abwehroffizier des Übernahme Station Nr. 403. bélyegzéssel.
12328.

1918 Osztrák-magyar, újpesti hadnagy hadifogoly fényképes igazolványa, "Kommando des Kontumazlegers der k.u.k. 4. Armee für Heimgekehrte" fejléces papíron, "K.u.k. Abwehroffizier des Übernahme Station Nr. 403." bélyegzéssel.

9 000 HUF
24,32
26,47
1919 A felrobbantott Párkányi híd. Csehszlovák bélyeggel és bélyegzéssel, a lapot író lány a képen / Demolished brigde at Sturovo with Chechoslovakian stamp and cancellation. The girl who wrote the card is on the picture 9x14 cm
12329.

4 000 HUF
16
1919 Vintage katonai fotó feliratozva, 13x9 cm, karton 25x19,2 cm
12330.

1 600 HUF
cca 1920-1940 Emlékül a haza szolgálatára, Horthy Miklós kormányzó arcképével, angyalos-koronás nemzeti kis-, Erdély-, és hármashalmos-kettős keresztes magyar címerrel, valamint a Szabadság-téri Trianon-szoborcsoport (Nyugat-,Észak-,Dél-,Kelet-) alakjaival díszített nagyalakú obsit, Bp., Kincs Emil-ny., üvegezett fa keretben., 56,5x41 cm
12331.

cca 1920-1940 "Emlékül a haza szolgálatára", Horthy Miklós kormányzó arcképével, angyalos-koronás nemzeti kis-, Erdély-, és hármashalmos-kettős keresztes magyar címerrel, valamint a Szabadság-téri Trianon-szoborcsoport (Nyugat-,Észak-,Dél-,Kelet-) alakjaival díszített nagyalakú obsit, Bp., Kincs Emil-ny., üvegezett fa keretben., 56,5x41 cm

20 000 HUF
54,05
58,82
cca 1920-1940 Levente zászlócsúcs, réz, jelzés nélkül, patinával, sérült, 21x10 cm
12332.

50 000 HUF
135,14
147,06
1921 Katonai igazolvány a déli területekre való bevonulás alkalmából
12333.

3 000 HUF
1924 A M. Kir. Ludovika Akadémiának 1924. aug. 20.-án felavatott Akadémikusainak tablófotója, fotó kartonon, Bp, Goszleth I. és Fia műterméből, sérült, kisebb hiányokkal, 25x32 cm
12334.

20 000 HUF
54,05
58,82

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF