MIlitary

Number of items: 98

1811 Osztrák haditengerészeti lengő és lobogó színezett rézmetszetű képe, hajtott, 16×26 cm / 1811 Austrian navy pennant and flag, engraving on paper, folded, 16x26 cm
12275.

60 000 HUF
162,16
176,47
XIX. sz. közepe: betyár pisztoly jelzés nélkül. Rozsdás, hozzá szaru lőportartó / Villain pistol. 23 cm
12276.

XIX. sz. közepe: "betyár pisztoly" jelzés nélkül. Rozsdás, hozzá szaru lőportartó / Villain pistol. 23 cm

16 000 HUF
43,24
47,06
Huszártarsoly V. Ferdinánd (1835-1848) uralkodása idejéből. Piros szattyánbőr, skarlátvörös posztó, gazdag arany és ezüst hímzéssel, középen császári korona alatt névjel: F. I., felül három réz karika 28x31 cm. Hozzá Ferdinánd idejéből származó jelzett kardbojt. 46 cm / cca 1840 Husar-bag and sword-knot
12277.

440 000 HUF
1 189,19
1 294,12
26
cca 1860 Pottyondy Lajos cs. és kir. katonatiszt, volt 1848-1849-es honvéd, keményhátú fotó, Lwowie (Lvív/Lwow/Lemberg), Teodor Szajnok, 9,5x6 cm
12278.

10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1865 szarvaskendi Sibrik Miklós (1835-1866) a 27. Cs. és Kir. 27. Vadászzászlóalj hadnagya, (később 1866-ban, a königgrätzi csatában elhunyt), keményhátú fotója, a hátoldalon feliratozva, a felületén folttal, 10x6 cm.
12279.

12 000 HUF
32,43
35,29
11
cca 1870 Kossuth Lajos (1802-1894) műtermi fényképe, keményhátú fotó, vizitkártya 6x11 cm
12280.

15 000 HUF
40,54
44,12
cca 1870 Fülöp hadnagy portréja díszegyenruhában, hátoldalán Kézdipolyáni Tuzson János (1825-1904) honvédőrnagynak, az 1848-49-es forradalom és szabadságharc idején a Nyerges-tetői csata alatt a székelyekből álló sereg főparancsnokának dedikálva. Keményhátú fotó Scheffler szabadkai műterméből. 9,5x5,5 cm
12281.

3 000 HUF
cca 1870 80 Katonatiszt portréja, keményhátú fotó Camilla nagyszebeni műterméből. 9x6 cm / Portrait of an officer, photo from the studio of Camilla in Sibiu, Hermannstadt, 9x6 cm
12282.

3 000 HUF
cca 1880 Keményhátú, vintage katonai fotó, 18x13 cm
12283.

1 600 HUF
1883 Keményhátú, vintage katonai fotó feliratozva, 20,2x13 cm
12284.

1 600 HUF
cca 1887 Temesvár, keményhátú, vintage katonai fotó Kossak műterméből, szép hátoldali grafikával, 16,5x10,8 cm / cca 1887 Timisoara, vintage military photo from the studio of Kossak, 16,5x10,8 cm
12285.

1 600 HUF
cca 1890-1914 Jules Kaufmann revolver, Liége-i belga fegyvergyáros Colt Pocket Navy másolata, jelzett (forgótáron: Korona/ Korona alatt J K, csövön: Korona alatt R csillag C), gravírozott, sérült csontmarkolattal, hatástalanított, hiánnyal, 23x11 cm, 694 gr.
12286.

36 000 HUF
97,30
105,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF