1936. január 17. Budapest, Gellért Szálló, Nack (Zách) Emil altábornagy, címzetes vezérezredes búcsúztatása az állományból, (a kép bal oldalán a negyedik), Beller Rezső riport felvétele, feliratozva, életrajza mellékelve, 18x24 cm
1937 Magyar Katonai írók köre díszoklevele Noszlopy Aba Tihamér (1891-1967), daloskönyv szerző, főhadnagy részére. De Sgardelli Cézár (1884-1953) alezredes, katonai szakíró, doberdói Bánlaky József (1863-1945) honvédtiszt, hadtörténész és Aggházy Kamill (1882-1954) aláírásával. Üvegezett keretben. 28x40 cm
1939-1945 II. világháborús német aknamezőt jelölő eredeti zászlócska, sérülésekkel, 11x8 cm / 1939-1945 II. World War, German flag marking a mine field, damaged, 11x8 cm
1940 Az erdélyi bevonulásról készített fotó album 44 db kép festett egészvászon albumban, közte a Károly vonal, a román Maginot vonal erődjéről fotók + egy kézi rajz, kissé szakadozva / Photos of the Hungarian army occupying Transilvania
1940 Ratosnya visszatért, katonák bevoulása az erdélyi, Maros megyei településre, utca hatalmas koronával díszítve. Fotó, hátoldalán feliratozott. 5,5x8,5 cm
1941 Debrecen, Orvosok és gyógyszerészek közös katonai kiképzése, 6 db vintage fotó Thöresz Dezső (1902-1963) békéscsabai gyógyszerész és fotóművész hagyatékából, a leírás a tároló album lapjáról származik, 6x5,5 cm