MIlitary

Number of items: 98

1936. január 17. Budapest, Gellért Szálló, Nack (Zách) Emil altábornagy, címzetes vezérezredes búcsúztatása az állományból, (a kép bal oldalán a negyedik), Beller Rezső riport felvétele, feliratozva, életrajza mellékelve, 18x24 cm
12336.

1 400 HUF
1937 A Magyar Toldi harckocsi tereptani tesztelése, háttérben a fejlesztő mérnökkel, fotó, 8,5×6 cm
12337.

4 000 HUF
1937 Magyar Katonai írók köre díszoklevele Noszlopy Aba Tihamér (1891-1967), daloskönyv szerző, főhadnagy részére. De Sgardelli Cézár (1884-1953) alezredes, katonai szakíró, doberdói Bánlaky József (1863-1945) honvédtiszt, hadtörténész és Aggházy Kamill (1882-1954) aláírásával. Üvegezett keretben. 28x40 cm
12338.

10 000 HUF
27,03
29,41
1939-1945 II. világháborús német aknamezőt jelölő eredeti zászlócska, sérülésekkel, 11x8 cm / 1939-1945 II. World War, German flag marking a mine field, damaged, 11x8 cm
12339.

9 000 HUF
24,32
26,47
cca 1940 Német tiszt magyarországi műteremben készült fotója, 17x12 cm / Photo of a German military officer from a studio in Budapest
12340.

3 000 HUF
1940 Az erdélyi bevonulásról készített fotó album 44 db kép festett egészvászon albumban, közte a Károly vonal, a román Maginot vonal erődjéről fotók + egy kézi rajz, kissé szakadozva / Photos of the Hungarian army occupying Transilvania
12341.

20 000 HUF
54,05
58,82
1940 A magyar csapatok bevonulása Kolozsvárra, 8 db fotósarokkal rögzített, levehető fotó kartonon, szép állapotban, 6,5×8,5 cm
12342.

16 000 HUF
43,24
47,06
1940 A visszatért Zsitvagyarmat község köszönő levele vitéz Kiss Kálmán altábornagy részére
12343.

3 000 HUF
1940 Ratosnya visszatért, katonák bevoulása az erdélyi, Maros megyei településre, utca hatalmas koronával díszítve. Fotó, hátoldalán feliratozott. 5,5x8,5 cm
12344.

3 000 HUF
1941 Debrecen, Orvosok és gyógyszerészek közös katonai kiképzése, 6 db vintage fotó Thöresz Dezső (1902-1963) békéscsabai gyógyszerész és fotóművész hagyatékából, a leírás a tároló album lapjáról származik, 6x5,5 cm
12345.

2 400 HUF
1941 Csetnikek által kivégzett magyarok Zomborban április 9-én, hátoldalon feliratozott fotó, 6×8,5 cm / Hungarians killed by Chetniks in Zombor
12346.

4 000 HUF
13
1941 II: világháború, keleti front, magyar páncélos tiszttel, fotó, 8x11 cm
12347.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF