Number of items: 82

Komáromi-Kacz Endre (1880-1969): Faluhatár fa híddal. Olaj, karton, jelzett, hibás keretben, 34×49 cm
10038.

40 000 HUF
108,11
117,65
Koszkol Jenő (1868-1935): Kilátás az Esztergomi bazilikára. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 49×40 cm
10040.

32 000 HUF
86,49
94,12
14
Kozma István (1937- ): Faluvége (Felsőbánya), olaj, vászon, jelzett, hátoldalán a művész címkéjével, 70×100 cm / István Kozma (1937- ): Village end (Baia Sprie), oil on canvas, signed, with the artists label on the back, 70×100 cm. István Kozma was born in Ploiesti, Romania and studied in Cluj (Kolozsvár) at the Academy. He lived in Baia Mare (Nagybánya) and moved to Hungary in 1990. He is famous for his paintings of the landscapes around Baia Mare and Baia Sprie.
10041.

Kozma István (1937- ): Faluvége (Felsőbánya), olaj, vászon, jelzett, hátoldalán a művész címkéjével, 70×100 cm / István Kozma (1937- ): Village end (Baia Sprie), oil on canvas, signed, with the artist's label on the back, 70×100 cm. István Kozma was born in Ploiesti, Romania and studied in Cluj (Kolozsvár) at the Academy. He lived in Baia Mare (Nagybánya) and moved to Hungary in 1990. He is famous for his paintings of the landscapes around Baia Mare and Baia Sprie.

95 000 HUF
256,76
279,41
10042.

42 000 HUF
113,51
123,53
Krizbai Sándor, Alex (1949-): Táj. Vegyes technika, merített papír, jelzett, datált (2013). Krizbai Sándor Marosvásárhelyen született, ahol a Marosvásárhelyi Műhely tagja volt. 1984-ban települt át Magyarországra. 1985 óta Szentendrén él, részt vett többek közt a Vajda Lajos Stúdió kiállításain. 32x43 cm / Sándor Krizbai, Alex (1949-): Landscape. Mixed technique on paper, signed and dated (2013). Sándor Krizbai was born in Targu Mures, Romania. In 1984 he moved to Hungary and settled in Szentendre. 32x43 cm
10043.

20 000 HUF
54,05
58,82
Krizbai Sándor (1949-): Csendélet madárral. Vegyes technika, merített papír, jelzett, datált (2010). Krizbai Sándor Marosvásárhelyen született, 1984-ban települt át Magyarországra. 1985 óta Szentendrén él, részt vett a Vajda Lajos Stúdió kiállításain. 42x29,5 cm / Sándor Krizbai, Alex (1949-): Still life with bird. Mixed technique on paper, signed and dated (2013). Sándor Krizbai was born in Targu Mures, Romania. In 1984 he moved to Hungary and settled in Szentendre. 42x29,5 cm
10044.

20 000 HUF
54,05
58,82
9
VÉDETT - NO EXPORT Lajta Béla (1873-1920): A Római Magyar Ház 1910 (meg nem valósult terv). Akvarell-ceruza, papír, 17,5×32 cm / Béla Lajta (1873-1920): The Hungarian House in Rome 1910 (plan). Watercolur-pencil on paper, 17,5×32 cm
10045.

110 000 HUF
297,30
323,53
Lengyel Sándor (1930-1988): István, a király, plakátterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, szélén kis szakadás, 25x20 cm
10046.

10 000 HUF
27,03
29,41
Macskássy Izolda (1945-): Család. Vegyes technika, selyem papíron, jelzett, üvegezett keretben, 27x17 cm.
10047.

20 000 HUF
54,05
58,82
Márffy Ödön (1878-1959): Dombos táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×38 cm
10048.

110 000 HUF
297,30
323,53
28
Mark (Márkus), Anna (1928): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (22/40), datált (1990). 45,5x34 cm
10049.

28 000 HUF
75,68
82,35
Mark (Márkus), Anna (1928): Fekete-kék kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (22/40), datált (1990). 45,5x34 cm
10050.

28 000 HUF
75,68
82,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF