Number of items: 82

10051.

9 000 HUF
24,32
26,47
Nagy Árpád Pika (1950-): Alakok. Olaj, vászon, jelzett (Pika). 95x95 cm. Nagy Árpád Erdélyben született, a kolozsvári Ion Andreescu Képzőművészeti Főiskolán folytatott tanulmányokat, majd a Marosvásárhelyi Műhely tagja volt. 1989-ben települt át Magyarországra, ahol több művészcsoport (MAMÜ, Pantenon, Block) tagjává vált. Az aukciónkon szereplő szereplő alkotásán Francis Bacon művészetének hatása is érezhető. / Árpád Nagy Pika (1950-): Figures. Oil on canvas, signed (Pika). 95x95 cm. Árpád Nagy was born in Transylvania, ahe studied at the Ion Andreescu Academy for Fine Arts, later he became a member of the artists group in Targu Mures (Marosvásárhelyi Műhely). In 1989 he moved to Hungary, weher he was a member of several groups (MAMÜ, Pantenon, Block). His work presented at our auction shows also influences of Francis Bacons paintings .
10052.

Nagy Árpád "Pika" (1950-): Alakok. Olaj, vászon, jelzett (Pika). 95x95 cm. Nagy Árpád Erdélyben született, a kolozsvári Ion Andreescu Képzőművészeti Főiskolán folytatott tanulmányokat, majd a Marosvásárhelyi Műhely tagja volt. 1989-ben települt át Magyarországra, ahol több művészcsoport (MAMÜ, Pantenon, Block) tagjává vált. Az aukciónkon szereplő szereplő alkotásán Francis Bacon művészetének hatása is érezhető. / Árpád Nagy "Pika" (1950-): Figures. Oil on canvas, signed (Pika). 95x95 cm. Árpád Nagy was born in Transylvania, ahe studied at the Ion Andreescu Academy for Fine Arts, later he became a member of the artist's group in Targu Mures (Marosvásárhelyi Műhely). In 1989 he moved to Hungary, weher he was a member of several groups (MAMÜ, Pantenon, Block). His work presented at our auction shows also influences of Francis Bacon's paintings .

260 000 HUF
702,70
764,71
Nagy Árpád Pika (1950-): Alakok. Vegyes technika, papír, paszpartuban, jelzett (Pika 2011), 29x40 cm
10053.

20 000 HUF
54,05
58,82
Nagy Sándor (1869-1950): Fogadó, Répcelak. Tus, akvarell, papír, paszpartuban. Jelzett, ajándékozási sorokkal: Szíves emlékül Jancsó úrnak, Nagy Sándor. Répce-Lak, 1891. aug. 24. 9,5 x 14,5 cm
10054.

Nagy Sándor (1869-1950): Fogadó, Répcelak. Tus, akvarell, papír, paszpartuban. Jelzett, ajándékozási sorokkal: "Szíves emlékül Jancsó úrnak, Nagy Sándor. Répce-Lak, 1891. aug. 24." 9,5 x 14,5 cm

14 000 HUF
37,84
41,18
Ország Lili (1926-1978): Ördögöcske. Színes filctoll, papír, paszpartuban, hagyatéki bélyegzővel, eredetiséget igazoló írással a lap alján (Vasilescu-gyűjtemény) 19,5×14,5 cm
10055.

50 000 HUF
135,14
147,06
23
Palkó Tibor (1959- ): A piéta. Olaj, vászon, jelzett. Palkó Tibor Munkácsy-díjas festőművész műveivel többek közt a Godot Galéria kiállításain szerepelt, az árverésünken szereplő festménye korai alkotásai közé tartozik. 95×70 cm
10056.

150 000 HUF
405,41
441,18
Péczely Antal (1891-1960): Éjszakai utca. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 25×35 cm
10057.

28 000 HUF
75,68
82,35
Perlmutter Izsák (1866-1932): Piknikezők az erdőben. Olaj, karton, jelzett, keretben, hátoldalán a Magyar Nemzeti Galéria bírálati címkéjével (224/1964), 46×35 cm
10058.

180 000 HUF
486,49
529,41
Pogány Géza (1927-2001): Apokalypsis. Olaj, fém, vörösréz, plasztika, farost, jelzett, datált (1969), hátoldalán címkén feliratozott, 100x80
10059.

46 000 HUF
124,32
135,29
10060.

60 000 HUF
162,16
176,47
Rácz András (1926-2013): Szentendre. Olaj, farost, jelzett, 66,5x45,5 cm
10061.

60 000 HUF
162,16
176,47
Reich Károly (1922-1988): Vackor a fán. Kréta, papír, üvegezett keretben, hátoldalán a Móra Ferenc Könyvkiadó címkéjével. 12×13 cm
10062.

18 000 HUF
48,65
52,94
25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF