1918 Linder Béla (1876-1962) hadügyminiszter rendelete, 1918. nov. 2.-án az országház előtt tartandó a Nemzeti Tanácsnak és a népkormánynak történő eskütételről. Bp.,Világosság-nyomda, kis szakadásokkal, 17x13 cm
cca 1920-1930 Aesculap-Musterbuch. Orvosi eszköz katalógus. Tuttlingen, Aktiengesellschaft für Feinmechanik, 88+2848 p. Német nyelven. Rengeteg illusztrációval. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, kopott borítóval./ Half-leather-binding, with worn cover, in German language.
1923 Nimród vadászlap. XLIV. (XI.) évfolyam.1-24. sz. 1923 január 1-december 15. Teljes évfolyam. Szerk.: Kittenberger Kálmán. Félvászon-kötésben, a 319/320. oldal sérült, hiányos, a hátsó kötéstábla szélén apró sérüléssel, egyébként jó állapotban, 374 p.
1928 [Boroszlow Vladimir]: A szibériai halálmezők vagy az orosz császári palota rejtelmei. Polonyi regénytár 9. füzet. Kolozsvár/Cluj,[1928],Polonyi Albert, felvágatlan, szép állapotban. 129-144 p.
1928 Magyar Sakkvilág. XIII. évf. 1-12 sz.+ I. rendkívüli szám. A Magyar Sakkszövetség hivatalos lapja. Szerk.: Tóth László. Kecskemét, Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt., VII+336 p.+1 t. Korabeli félbőr-kötésben, a hátsó kötéstáblán sérülésnyommal, névbélyegzőkkel, bejegyzésekkel a lapszéleken.
cca 1930 Jancsi és Juliska édes-bús meséje a felnőttek számára. Erotikus költemény pornográf grafikával, foltos 31 p. /
cca 1930 Hänsel and Gretel. Erotic poem with pornograf illustrations. In Hungarian language, spotty, 31 p.