1935 Népszava naptár. A borító Dukai Károly (1888-?) munkája. Bp., Világosság-ny.,141 p.+9 sztl. Lev. (hirdetések.) Szövegközti illusztrációkkal, közte két illusztrációval Derkovits Gyulától. Kiadói illusztrált, kétszínnyomásos, avantgárd papírkötésben, az elülső borítón folttal, kis szakadással, a hátsó borító alsó sarkán kis hiánnyal.
Többek közt Szakasits Árpád, Vámbéry Rusztem, Mónus Illés, Kéthly Anna, Pap Károly, Hatvany Lajos, Illyés Gyula, Kassák Lajos, Buchinger Manó és mások írásaival.
A Budapesti Mészárosok és Hentesek Ipartestülete panaszirata a magyar társadalomhoz a Község Élelmiszer Üzem közérdekellenes tevékenysége és megszüntetése érdekében. Bp., 1938, Phőnix-ny., 16 p.
cca 1940-1950 Hófehérke és a hét törpe. Walt Disney után szabadon. Erotikus költemény, Walt Disney rajzainak felhasználásával készült erotikus grafikával. Hajtásnyomokkal, az egyik hajtás mentén kis szakadással, 2 sztl. lev. /
cca 1940-1950 Snow White and the Seven Dwarfs. Erotic poem with erotic illustrations. The erotic illustrations are using the Walt Disney's drawings. With foldings, and little raunchy on the paper. In Hungarian language.
1941 Reményik Sándor költő halotti értesítője, Pásztortűz Baráti Köre, Kolozsvár, Tömösváry Zsigmondné Gerster Katalin (?-?) részére megküldve, okmánybélyeggel
Deutschland - Ungarn. 1941. Gauverlag NS Schlesien. Breslau. Propagandakiadvány, sok illusztrációval magyar és német politikusokról, harci gépekről, városképekkel. 202 mp. 27x37 cm Kiadói papírkötésben, kopottas.
1944 Magyarország helységnévtára 1944. + A Magyarországtól elcsatolt területek községeinek és városainak névjegyzéke. 1944. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., [1944], Hornyánszky Viktor Rt.,XII+680+114 p. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, térképek nélkül.