24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
cca 1920-1930 Aesculap-Musterbuch. Orvosi eszköz katalógus. Tuttlingen, Aktiengesellschaft für Feinmechanik, 88+2848 p. Német nyelven. Rengeteg illusztrációval. Kiadói aranyozott félbÅ‘r-kötésben, kopott borÃtóval./ Half-leather-binding, with worn cover, in German language.