Number of items: 79

12557.

5 000 HUF
Marschalkó Lia versei 1928: Egyedül az őszben. Budapest, Génius Kiadó. Szerző által Zsolt Bélának dedikált példány! Illusztrált kiadói papír kötésben. Jó állapotban.
12558.

5 000 HUF
Nil:Lélekstációk. Békéscsabán, 1911, Tevan Adolf Bizománya. Felvágatlan példány. Illusztrált kiadói karton kötésben, kissé gyűrött borító
12559.

5 000 HUF
Takáts Sándor: Kémvilág Magyarországon. I. kötet. Bp., é.n. Franklin. 168 p. Kiadói papírborítékban. Jó állapotú, dedikált példány!
12560.

4 000 HUF
12561.

4 000 HUF
Lukianosz: Istenek, Halottak, Hetérák. Bp., 1958, Európa. 306 p. 16 egészoldalas szövegközti tábla, Szántó Piroska rajzaival. 772/1000-es, kézzel számozott példány. Kiadói aranyozott, egészbőr kötésben, szép állapotban.
12562.

4 000 HUF
12563.

4 000 HUF
12564.

4 000 HUF
Karinthy Frigyes: Barabbás. Hungária Könyvek, 1935. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Első kiadás! Maróti Géza két egész oldalas, színes fametszetével illusztrálva. Nem sorszámozott. Szép állapotban.
12565.

4 000 HUF
Babits Mihály ünnepi beszédei. Születése hatvanadik évfordulójának emlékére. Bev. Schöpflin Aladár. Számozott. (Bp.) 1943. Baumgarten Ferencz Irodalmi Alapítvány. (Hungária ny.) 1 t. (címkép) 60 p. 1 lev. Kiadói kartonált kötésben, gerincén sérült. Két lapon firkákkal. Könyvárusi forgalomba nem került, megjelent 300 példányban. Számozott: 300/96. számú példány
12566.

4 000 HUF
Tíz írás a nyomdászatról. Előszó Bárczy István. Írták: Fitz József, Szentkúty Pál, Kozma Lajos, Durand Félix, Ferdinandy Gejza, Bródy László, Haiman-Kner György, Boér Pál, Magyary István és Kner Imre. Bp., 1942, Hungária ny. 217 p. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. /Hungária Könyvek 9./ Kiadói félvászon kötésben, ex librisszel. Kiadói kartonált félvászonkötésben, szép állapotban
12567.

4 000 HUF
12568.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF