Number of items: 79

ifj. Blanár Imre: Egy 17 éves fiú küzdelmei New Yorkban. Dedikált! Bp., 1933. Révai. Kiadói illusztrált, kissé rojtos papírkötésben
12581.

2 800 HUF
7,57
8,24
Zsolt Béla:Versek. Budapest, 1929, Genius-Kiadás.  Kiadói papír kötésben.
12582.

2 000 HUF
12583.

2 000 HUF
Wilde Oscar: Salome. Szomorujáték 1 felvonásban. Fordította: Battlay Géza. Bevezetéssel ellátta: Márkus László. Sarkadi Emil által illusztrált kétszínnyomású szecessziós keretdíszekkel és öt egészoldalas rajzzal. Budapest, 1907, Révai és Salamon. Kiadói papírborító, 85 p. A papírborítója kopott, szakdadt
12584.

2 000 HUF
16
Bródy Sándor: Az ezüst kecske. I-II. rész egy kötetben. Budapest, 1916, Az író kiadása. Kiadói papír kötésben
12585.

2 000 HUF
Faragó László: A harmadik humanizmus és a harmadik birodalom. Apollo-Könyvtár 2. Budapest, 1935. Kiadói papír kötésben
12586.

2 000 HUF
Ruszkabányai Elemér: Minden második. Szeged, 1934, Délmagyarország Hírlap és és Nyomdavállalat. Kiadói egészvászon kötésben. Szerző által dedikált példány!
12587.

2 000 HUF
Várnai Zseni új versei: Fekete bárány. Szerző által Weisz Bélának dedikált példány! Budapest, 1935, Magyar Szépirodalmat Pártolók Egyesülete. Illusztrált kiadói papír kötésben.
12588.

2 000 HUF
12589.

2 000 HUF
Hires gyermekek. Külföldi művekből fordította Tisza Etelka. Bp., é.n., Légrády. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincen apró sérülés. Ritka példány!
12590.

2 000 HUF
Faludy György: A pompeji strázsán. Budapest, 1938, Officina. A szerző kétszer aláírta 61 év különbséggel, először 1938-ban, majd 1989-ben ismét. Kiadói papír kötésben, gerincen kis hibával
12591.

8 000 HUF
Raith Tivadar: Alkonyi szimfónia. Paris, 1914. Maxime Ferenczi (Tevan ny. Békéscsaba). (28) p. + 4 tábla (fametszetek). A könyvet Ernst Kempter és Louis Marion Wachlmeyer festőművészek eredeti fametszetekkel illusztrálták. A borítéklap rajzát Ráth Jenő festőművész készítette. Kiadói, illusztrált papírborítóban, zsinórfűzéssel. Felvágatlan példány.
12592.

4 000 HUF
11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF