https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 142

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1930 k. "Magyar Athletikai Szövetség" Al díjérem (31x30mm) T:XF
1
31750.

1930 k. "Magyar Athletikai Szövetség" Al díjérem (31x30mm) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
300 HUF
0,81
EUR
,
0,94
USD
Number of bids:
0
 
1930-1940 k. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága" kétoldalas díjérem füllel (2xklf), "Arkanzas B.P." gyártói jelzéssel (~40mm) + "Magyar Athletikai Szövetség Vidéki Bajnoksága" kétoldalas díjérem füllel, "Arkanzas B.P." gyártói jelzéssel (~40mm) T:VF
1
31751.

1930-1940 k. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága" kétoldalas díjérem füllel (2xklf), "Arkanzas B.P." gyártói jelzéssel (~40mm) + "Magyar Athletikai Szövetség Vidéki Bajnoksága" kétoldalas díjérem füllel, "Arkanzas B.P." gyártói jelzéssel (~40mm) T:VF

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1930-1940 k. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága" kétoldalas díjérem füllel (4db, 2xklf), ebből "Arkanzas B.P." gyártói jelzéssel (3x), (~40mm) + DN "A Győzelemért" kétoldalas ezüstözött Cu díjérem (2x), (44,5mm) T:VF,F, patina
1
31752.

1930-1940 k. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága" kétoldalas díjérem füllel (4db, 2xklf), ebből "Arkanzas B.P." gyártói jelzéssel (3x), (~40mm) + DN "A Győzelemért" kétoldalas ezüstözött Cu díjérem (2x), (44,5mm) T:VF,F, patina

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1930-1940 k. "Magyar Athletikai Szövetség Vidéki Bajnoksága" kétoldalas bronz díjérem, "Arkansas" gyártói jelzéssel (38,5mm) T:XF
1
31753.

1930-1940 k. "Magyar Athletikai Szövetség Vidéki Bajnoksága" kétoldalas bronz díjérem, "Arkansas" gyártói jelzéssel (38,5mm) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1931. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" bronz díjérem. Szign.: Ligeti Miklós (1871-1944) (50mm) T:AU,XF
1
31754.

1931. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" bronz díjérem. Szign.: Ligeti Miklós (1871-1944) (50mm) T:AU,XF

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
1933. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912 / Football III." egyoldalas bronz díjérem, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel és "1933 Football III." gravírozással (37mm) T.AU, patina
1
31755.

1933. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912 / Football III." egyoldalas bronz díjérem, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel és "1933 Football III." gravírozással (37mm) T.AU, patina

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1933. "Székesfehérvár M.A.SZ. II. Vidéki Bajnokság 1933 Július 30" bronz jelvény, hátoldalán "Gombgyár Sopron" gyártói jelzéssel (26x26mm) T:AU,XF
1
31756.

1933. "Székesfehérvár M.A.SZ. II. Vidéki Bajnokság 1933 Július 30" bronz jelvény, hátoldalán "Gombgyár Sopron" gyártói jelzéssel (26x26mm) T:AU,XF

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
1934. "Tornász Világbajnokság Budapest" aranyozott Br gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N Sándor u.6." gyártói jelzéssel (30x16mm) T:AU
1
31757.

1934. "Tornász Világbajnokság Budapest" aranyozott Br gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N Sándor u.6." gyártói jelzéssel (30x16mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1939. "IX. Szent István F. K. házi verseny 1939 III." kétoldalas bronz kardvívó díjérem füllel, "Ludvig BP" gyártói jelzéssel. Szign.: "V. T. L." (34,5mm) + DN Vívó ezüstözött fém díjérem, gravírozás nélkül, füllel (33mm) T:AU,XF, patina
1
31758.

1939. "IX. Szent István F. K. házi verseny 1939 III." kétoldalas bronz kardvívó díjérem füllel, "Ludvig BP" gyártói jelzéssel. Szign.: "V. T. L." (34,5mm) + DN Vívó ezüstözött fém díjérem, gravírozás nélkül, füllel (33mm) T:AU,XF, patina

 
Sold
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
1
 
1940 k. "WMTK" (Weiss Manfréd Testedző Kör) egyoldalas bronz lemezplakett, rögzítéshez szükséges lyukakkal. Szign.: Fonyó Márton (1896-1989) (47x72mm) T:XF
1
31759.

1940 k. "WMTK" (Weiss Manfréd Testedző Kör) egyoldalas bronz lemezplakett, rögzítéshez szükséges lyukakkal. Szign.: Fonyó Márton (1896-1989) (47x72mm) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1944. "Pozsony - Budapest Kosárlabda viadal 1944" hadifém plakett, hátoldalán két rögzítésre szolgáló csavarral (85x50mm) T:AU,XF
1
31760.

1944. "Pozsony - Budapest Kosárlabda viadal 1944" hadifém plakett, hátoldalán két rögzítésre szolgáló csavarral (85x50mm) T:AU,XF

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
1944. Musti Viktor (1917-1943) 1942-es "Szent László Hét Nagyváradon - 1942 május 3-10." emlékérme alapján készült Zn sportérem, hátoldalán "NÉMET-MAGYAR 1944" gravírozással (40mm) T:VF
1
31761.

1944. Musti Viktor (1917-1943) 1942-es "Szent László Hét Nagyváradon - 1942 május 3-10." emlékérme alapján készült Zn sportérem, hátoldalán "NÉMET-MAGYAR 1944" gravírozással (40mm) T:VF

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment