Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 142

1946. "50 év munkájáért a Magyar Testgyakorlók Körének, a Magyar Birkózó Szövetség 1946. márc. 24." egyoldalas, fehérfém plakett (130mm) T:XF, patina, ütődés, hátoldalán karcok
31762.

30 000 HUF
81,30
93,75

1946. "Magyar Evezős Szövetség" kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "Üldözési verseny 1946 II" gravírozással (50mm) T:XF
31763.

3 000 HUF

1948. "Bank Sport Központ 1948 - Alapítva 1912" kétoldalas bronz emlékérem, hátoldalán a klub címerével és "1848 - 1948 TEKE II." gravírozással. Szign.: MF (38mm) T:AU
31764.

2 000 HUF

1948. "Magyar Evezős Szövetség" kétoldalas Zn díjérem "Sen. korm. nélk. négyes 1948 I." gravírozással (49mm) T:XF
31765.

800 HUF

31766.

10 000 HUF

1949. "A Magyar Népköztársasági Sport Érdemérem arany fokozata" zománcozott, aranyozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban (rajta utólag ráragasztott "1956") T:AU NMK 506
31767.

1949. "A Magyar Népköztársasági Sport Érdemérem arany fokozata" zománcozott, aranyozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban (rajta utólag ráragasztott "1956") T:AU
NMK 506

6 000 HUF

1949. "MHK (Munkára, Harcra Kész)" aranyozott bronz jelvény, a zászlón Kossuth-címerrel + ~1950. "LMHK Előkészítő - Jó tanulással, sporttal a békéért" bronz jelvény T:AU
31768.

1 000 HUF

1949. "VIT Diákolimpia 1949 / Egységbe Ifjúság! Előre a tartós békéért!" kétoldalas, aranyozott Al emlékplakett (54x57mm) + DN "MAK 930" kétoldalas, ezüstözött bronz kerékpározó díjérem (37x37mm) T:XF, aranyozás kopás
31769.

2 200 HUF
5,96
6,88

31770.

1 000 HUF

1950 k. "Olimpia" részben festett bronz jelvény, hátoldalán "Vincze D" szignóval (2db) T:AU,XF
31771.

1 800 HUF

1950. "Magyar Tekéző Szövetség 1934 - NB II CSB. II 1950" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem. Szign.: Iván István (1905-1968) (50mm) T:VF, patina, peremhiba, ezüstözés kopás
31772.

2 000 HUF

1951. "Váltófutás a felszabadulás ünnepére / Fővárosi Tanács, Budapesti Testnevelési és Sportbizottság 1951. IV. 4." kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Iván István (1905-1968) (65mm) T:XF
31773.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF