Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 142

1900 k. "Úszás / Turulmadár" kétoldalas öntött bronz díjérem, lekopott [Ludvig] gyártói jelzéssel (36mm) T:F, peremhiba, karc
31738.

3 000 HUF

1913. "FERI 1913 II/2." kétoldalas, jelzett Ag díjérem füllel (12,28g/0.800/33mm) T:XF, patina
31739.

5 000 HUF

1920-1930 k. "MOTESZ (Magyarországi Tornaegyletek Szövetsége)" zománcozott kitűző "Ludvig BP" gyártói jelzéssel T:AU,XF
31740.

1 000 HUF

1920-1933 k. Budapesti Egyetemi Athletikai Club versenydíja" kétoldalas fém díjérem bronz fokozata. Szign.: Exner Károly (1850-1919) + 1938. "Megyei Csapat I." kétoldalas aranyozott fém díjérem + 1959. "II. Városi Bajnokság" kétoldalas fém díjérem. Szign.: Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) + DN(1959) "Országos Úttörő Kulturális Verseny I." kétoldalas fém díjérem + "A Győzelemért" kétoldalas ezüstözött fém díjérem T:XF-VF, patina
31741.

1 000 HUF

31742.

6 000 HUF

1925. "Főiskolai Bajnokságok Budapest 1930" ezüstözött Br és Br díjérem gravírozva, "Ludvig" gyártói jelzéssel. Szign.: Sződy Szilárd (1878-1939) (42mm) (4xklf, 2db mellszalagon, 2db mellszalag nélkül) + 1925. "Főiskolai Bajnokságok Budapest 1931" Br díjérem, gravírozva, "Ludvig" gyártói jelzéssel (42mm) (3xklf) T:2,2-
31743.

5 500 HUF
14,91
17,19

31744.

2 000 HUF

1929. "Minkus Imre díj / C. L. L." (Cégcsapatok Labdarúgó Ligája) kétoldalas, jelzett Ag labdarúgó díjérem füllel (30,50g/0.800/42,5mm) T:AU,XF, patina
31745.

12 000 HUF

1930 k. "Magyar Ökölvívó Szövetség - 1925" kétoldalas bronz díjérem, nem hozzá tartozó, utólagos gravírozással (40mm) T:XF patina
31746.

100 HUF
0,27
0,31

31747.

100 HUF
0,27
0,31

1930 k. "Magyar Ökölvívó Szövetség - 1925" kétoldalas ezüstözött bronz díjérem, nem hozzá tartozó, utólagos gravírozással (40mm) T:XF patina, kopott ezüstözés
31748.

100 HUF
0,27
0,31

1930 k. "Sanctus Ladislaus Rex Hungariae" Szent Lászlót ábrázoló kétoldalas bronz díjérem Szárnovszky Ferenc munkája alapján (40mm) T:XF
31749.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF