Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 142

1984. "VII. Nemzetközi Vízilabda TISZA KUPA - Szolnok" egyoldalas, jelzett "Hollóháza Hungary 1831 4" kerámia plakettek tokban (54x78mm) +1987. "X. Vízilabda TISZA KUPA - Szolnok" egyoldalas, jelzett "Hollóháza Hungary 1831 5" kerámia plakettek tokban (63mm) + DN "I. Nemzetközi TISZA KUPA - Szolnok" egyoldalas, jelzett "Hollóháza Hungary 1831 2" kerámia plakettek tokban (62mm) T:AU
31798.

4 600 HUF
12,47
14,38

1988. "Fedettpályás Atlétikai Európa Bajnokság - Budapest 1988" részben műgyantás fém díjplakett eredeti díszdobozban, "Bertoni-Milano" gyártói jelzéssel T:AU
31799.

2 000 HUF

1992. "A Kosár-Labda-Sportért - 50 / 1992 - 1942" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (92mm) T:XF, kis patina, karc
31800.

2 200 HUF
5,96
6,88

1992. "Hungary - Sopron 13th European Junior Water-polo Championship 1992" (13. Junior Vízilabdáza Európa-bajnokság 1992) egyoldalas, hátoldalán jelzett "Herend" porcelán emlékérem, eredeti dísztokban (126mm) T:AU
31801.

6 000 HUF

1992. "Magyar Csapat - Citivs Altivs Fortivs / Vívás" kétoldalas bronz olimpiai emlékérem kapszulában. Szign.: Papp László (1947-) (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
31802.

3 000 HUF

1992. "Olympiafila '92 Budapest / Vívás" kétoldalas Cu vívósport emlékérem kapszulában, műanyag tokban, hiányos tanúsítvánnyal. Szign.: Papp László (1947-) (Mindösszesen 100db készült) (42,5mm) T:PP, enyhén ködös
31803.

3 000 HUF

1997. "A Magyar Atlétikai Szövetség Jubileumára 1897-1997" egyoldalas emlékérem műgyantás- és névre szóló rátétekkel, eredeti dísztokban T:XF, patina/korrózió
31804.

3 200 HUF
8,67
10,00

2001. Női Junior Világbajnokság "Women's Junior World Championship 2001. Júl. 29. - Aug. 11. Győr - Pápa Hungary" egyoldalas, aranyozott Al emlékplakett sérült műanyag tokban (52x84mm) T:AU,XF
31805.

2 600 HUF
7,05

2003. "Magyarország-Anglia 6:3 Wembley 1953.XI.25" kétoldalas aranyozott emlékérem, az Arany csapat névsorával, középen mozgatható fém labdával, dísztokban (42,5mm) T:PP
31806.

6 000 HUF

2005. "15. Férfi Junior Kézilabda Világbajnokság - Magyarország 2005" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem dísztokban (100,72g/0.925/60mm) T:AU, patina Hungary 2005. "15th Men's Junior Handball World Championship - Hungary 2005" two-sided Ag commemorative medallion in decorative case, hallmarked at the edge (100,72g/0.925/60mm) C:AU, patina
31807.

2005. "15. Férfi Junior Kézilabda Világbajnokság - Magyarország 2005" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem dísztokban (100,72g/0.925/60mm) T:AU, patina
Hungary 2005. "15th Men's Junior Handball World Championship - Hungary 2005" two-sided Ag commemorative medallion in decorative case, hallmarked at the edge (100,72g/0.925/60mm) C:AU, patina

38 000 HUF
102,98
118,75

2008. Svájc-Ausztria Labdarúgó EB ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:PP 2008. "Schweiz Gastgeber Österreich" silverplated medallion (40mm) C:PP
31808.

2 000 HUF

Amerikai Egyesült Államok 1984. "Résztvevő országok - Los Angeles" műgyantás fém olimpiai jelvény (3xklf: Izrael, Lengyelország, Románia) + "Egyesült Államok olimpiai csapata 1984, Los Angeles" zománcozott fém jelvény T:UNC,AU USA 1984. "Participating countries - Los Angeles" resin metal Olympic badges (3xdiff: Israel, Poland, Romania) + "USA Olympic Team 1984, Los Angeles" enamelled metal badge C:UNC,AU
31809.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF