Jewellery and precious metal items

Number of items: 154

22101.

5 000 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű filigrán díszítéssel, jelzés nélkül, m: 56, nettó 6,9g
22102.

4 000 HUF

cca 1990 Corsani ezüst (Ag) fülbevaló pár, markazit és obszidián berakással, jelzett, bruttó 3g
22103.

5 000 HUF

Ezüst (Ag) fülbevaló pár és 2 darab függő, jelzett, bruttó 5g
22104.

2 600 HUF
7,05

Ezüst (Ag) bross és fülbevaló, jelzett, bruttó 7,4g
22105.

4 000 HUF

Korall nyaklánc ezüst (Ag) kapoccsal, jelzett, h: 40 cm
22106.

6 000 HUF

Pink díszítményes ezüst (Ag) fülbevaló pár, jelzés nélkül, bruttó 10,4g
22107.

3 000 HUF

2 darab köves berakásos ezüst (Ag) függő, jelzett, bruttó 3,4g
22108.

2 000 HUF

Art deco zománcozott ezüst (Ag) kitűző, h: 3cm, bruttó 2,4g
22109.

4 000 HUF

1952 Vadász témájú zománcozott ezüst (Ag) függő, jelzett, bruttó 13g
22110.

4 000 HUF
14

Ezüst (Ag) zsebóra hátlap, sérüléssel, nettó 5g
22111.

2 400 HUF

Ezüst és borostyán gyűrű, jelzett m:58 12 g
22112.

5 000 HUF
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF