Jewellery and precious metal items

Number of items: 154

Ezüst (Ag) gyűrű, kőberakással, jelzett, m:57, 11,2g
22053.

20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) kígyó nyaklánc vitorlás medállal, jelzett, h: 49 cm, 2,6×1,5 cm, nettó: 3 g
22054.

2 000 HUF

Ezüst (Ag) lapos pancer karkötő véshető résszel, jelzett, h: 20 cm, nettó: 9,5 g
22055.

5 000 HUF

Ezüst (Ag) aranyozott gömb fülbevalópár, jelzett, 2×0,8 cm, nettó: 2,9 g
22056.

2 000 HUF

Ezüst (Ag) karikagyűrű, 2 db, jelzett, méret: 50 és 53, nettó: 5,9 g
22057.

3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüst (Ag) szoliterköves gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 6,5 g
22058.

3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst (Ag) széles mintás gyűrű, 2 db, jelzett, méret: 49, 52, nettó: 6,8 g
22059.

3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst (Ag) kígyó nyaklánc "Dior" köves medállal, jelzett, h: 39 cm, 2×1,5 cm, bruttó: 3,6 g
22060.

2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst (Ag) háromköves gyűrű, jelzett, méret: 62, bruttó: 2,4 g
22061.

2 000 HUF

Ezüst (Ag) lilaköves gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 3 g
22062.

2 000 HUF

Ezüst (Ag) mintás gyűrű, jelzett, méret: 62, 66, nettó: 5,8 g
22063.

3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst (Ag) fűszerkanál, jelzett, h: 12,9 cm, nettó: 14,8 g
22064.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF