Jewellery and precious metal items

Number of items: 154

cca 19. sz. vége, Festett porcelán miniatúra portré medál, ezüst (Ag) foglalatban, jelzés nélkül, d: 4 cm
22041.

36 000 HUF
97,56
112,50

Ezüst (Ag) masszív pancer bokalánc, jelzett, h: 25 cm, nettó: 61,8 g
22042.

32 000 HUF
86,72
100,00

Ezüst (0.800 Ag) cigarettatárca, jelzett, gravírozott "KJ" monogrammal, 75x105mm, bruttó 108,21g
22043.

32 000 HUF
86,72
100,00

14k Arany (Au) fülbevaló pár, opál berakással, jelzett, bruttó 1,8g
22044.

30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst (Ag) cigaretta tárca, díszítéssel 117 g 11x8 cm
22045.

30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst (Ag) tál, jelzett, mesterjegyes, d: 13 cm, nettó 130g
22046.

30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst (Ag) 6 db egyforma fazonú, de 3×2 db német címeres kávéskanál, jelzett, h: 10,1 cm, bruttó: 52,6 g
22047.

19 000 HUF
51,49
59,38

Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 17 g
22048.

12 000 HUF

Arany (Au) 14K korpuszos kereszt medál, jelzett, 3,8×1,9 cm, nettó: 1,3 g
22049.

26 000 HUF
70,46
81,25

Palládium lapka két darab (Pd) jelzettek, össz 1,55 g
22050.

26 000 HUF
70,46
81,25

22051.

19 000 HUF
51,49
59,38

Ezüst (Ag) kávés kanál szett, 6 darab, jelzett, h: 12 cm, nettó 92g
22052.

20 000 HUF
54,20
62,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF