Jewellery and precious metal items

Number of items: 154

Ezüst (Ag) tálca, jelzett, mesterjegyes, d: 36 cm, nettó 660g
22015.

150 000 HUF
406,50
468,75

Arany (Au) pecsétgyűrű, 14k, jelzés nélkül, m:58, 6,55g
22016.

120 000 HUF
325,20
375,00

Arany (Au) gyűrű, 18k, lapis lazuli berakással, m: 55, jelzett, bruttó 5,1g
22017.

130 000 HUF
352,30
406,25

Ezüst (Ag) 6 darabos kanál szett, jelzett, mesterjeggyel, monogramos, h: 22 cm, nettó 418g
22018.

120 000 HUF
325,20
375,00

Ezüst (Ag) kanál szett, 6 darab, h: 22,5 cm, jelzett, nettó 551g
22019.

100 000 HUF
271,00
312,50

Ezüst (Ag) villa szett, 6 darab, h: 21,5 cm, jelzett, nettó 459g
22021.

95 000 HUF
257,45
296,88

14K (0,583) Zaria rózsaarany női karóra. Kézi felhúzós, jelzett, fém szíjjal, d: 20 mm
22023.

90 000 HUF
243,90
281,25

Ezüst (Ag) villa szett, 6 darab, jelzett, mesterjegyes, h: 18 cm, nettó 295g
22024.

85 000 HUF
230,35
265,63

Ezüst (Ag) villa szett, 6 darab, jelzett, mesterjegyes, h: 18 cm, nettó 292g
22025.

85 000 HUF
230,35
265,63

Arany (Au) bross, 14k, benne 0,01ct; 0,02ct; 0,05ct méretű gyémántokból összesen cca 0,9-1ct gyémánt ékítés, jelzett, 42x29mm, bruttó 13,7g
22026.

550 000 HUF
1 490,51
1 718,75

18K arany (Au) feszület medál jelzett 2,35 g 4 cm
22027.

70 000 HUF
189,70
218,75

Arany (Au) gyűrű, 14k, korall berakással, m: 57, jelzett, bruttó 3,1g
22028.

70 000 HUF
189,70
218,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF