Jewellery and precious metal items

Number of items: 154

Ezüst (Ag) briós nyaklánc zöld-fehér köves medállal, jelzett, h: 53 cm, 2,8×1,3 cm, bruttó: 9,3 g
22077.

5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst (Ag) kígyó nyaklánc köves csepp medállal, jelzett, h: 40,5 cm, medál: 1,6×0,9 cm, bruttó: 2,8 g
22078.

2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst (Ag) golyós fantázia bokalánc szív medállal, jelzett, h: 25 cm, medál: 1,2×0,6 cm, nettó: 2,3 g
22079.

2 000 HUF

Ezüst (Ag) kígyó nyaklánc aranyozott kereszt medállal, jelzett, h: 45 cm, 2,4×1,3 cm, nettó: 2,2 g
22080.

2 000 HUF

Ezüst (Ag) duplaszemes bokalánc, jelzett, h: 23 cm, nettó: 6,7 g
22081.

3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst (Ag) sokköves gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 5,3 g
22082.

3 000 HUF

Ezüst (Ag) 2 db mintás áttört gyűrű, jelzett, méret: 56, 59, nettó: 4,3 g
22083.

2 400 HUF

Ezüst (Ag) sokköves gyűrű, jelzett, méret: 50, bruttó: 4,3 g
22084.

2 400 HUF

Ezüst (Ag) duplaszemes karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 6,2 g
22085.

3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüst (Ag) markazitos gyűrű, jelzett, méret: 60, bruttó: 4 g
22086.

2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst (Ag) kék köves gyűrű, jelzett, méret: 59, bruttó: 4,7 g
22087.

2 600 HUF
7,05

Ezüst (Ag) hatköves gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 3,7 g
22088.

2 200 HUF
5,96
6,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF