Jewellery and precious metal items

Number of items: 154

Ezüst (Ag) keresztelőpohár, jelzett, mesterjegyes, m: 6,5 cm, nettó 34g
22125.

10 000 HUF

Ezüst (Ag) kanál, monogramos, jelzett, h: 22,5 cm, nettó 68 g
22126.

15 000 HUF
40,65
46,88
11

1912 Ezüst (Ag) toll dísz doktori tanulmány elvégzéséért Dr. Breuer Elza névre, jelzett, h: 24,5 cm, nettó 12g
22127.

8 000 HUF
9

Akoya sósvizi gyöngysor nyaklánc, ezüst (Ag) kapoccsal, jelzett, h: 52 cm
22128.

14 000 HUF
37,94
43,75
11

Ezüst (Ag) töltőceruza, jelzett, h: 12 cm, bruttó 16,7g
22129.

6 000 HUF

Ezüst (Ag) töltőceruza, jelzett, h: 12 cm, bruttó 18,3g
22130.

6 000 HUF

Ezüst (Ag) töltőceruza, jelzett, h: 12,5 cm, bruttó 17g, vége sérült
22131.

6 000 HUF

Ezüst (Ag) töltőceruza, jelzett, h: 11 cm, bruttó 13g
22132.

6 000 HUF

Akoya sósvizi gyöngysor nyaklánc, ezüst (Ag) kapoccsal, jelzett, h: 51 cm
22133.

12 000 HUF
20

Ezüst (Ag) monogramos pudrié, jelzett, bruttó 55g
22134.

12 000 HUF

Ezüst (Ag) levél alakú hamuzó, jelzett, h: 8 cm, nettó 19g
22135.

6 000 HUF

2019 Ezüst (Ag) ékszer szett, nyaklánc cirkóniás medállal és fülbevaló cirkónia kővel, bruttó 4,1g, eredeti katalógussal, limitált széria.
22136.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF