Books: Other rarities Number of items: 432
3385818
21699
506
Karinthy Frigyes: Így írtok ti. Irodalmi karrikaturák. Dezső Alajos és Major Henrik karrikatúráival. Modern Könyvtár 108-112. Bp., [1912.], Athenaeum, 191 p. 2. kiadás. Átkötött modern félvászon kötés, a címlap felső részén hiánnyal, javított címlappal.
2 400 HUF
3381724
21700
506
2 400 HUF
3385576
21701
506
Márai Sándor: Csutora. (Kutya-regény.) Székely-Kovács Olga rajzaival. (Bp.), é.n. (cca 1926-1930), Kazinczy, 246+(2) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, sérült címlappal.
2 400 HUF
3411946
21702
506
Arany János Kapcsos Könyve. Keresztury Dezső kísérő tanulmányával. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó - Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói műbőr-kötés, kiadói kartontokban.
2 400 HUF
3412465
21703
506
1 800 HUF
3399676
21704
506
Kner Izidor: Eszmék és viaskodások. Gyoma, 1906., Kner Izidor, 8+408 p. Kiadói szecessziós aranyozott,festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval.
2 400 HUF
3397892
21705
506
2200
Hegedüs Géza: Aktuális Aiszkhülosz. A szerző, Hegedüs Géza (1912-1999) író, költő, műfordító által DEDIKÁLT példány! Aiszkhülosz két világa a vagy a drámatörténet kezdete. Bp., 1995, Trezor Kiadó, 135 p. Kiadói papírkötés.
2 200 HUF
3416407
21706
506
2200
Petőfi Sándor: János vitéz. 1845, Vahot Imre. REPRINT! Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
2 200 HUF
3397760
21707
506
2200
Lezsák Sándor: Társai elmentek megváltót nézni. Összegyűjtött versek. DEDIKÁLT! Bp., 2015, Kairosz. Kiadói kartonált papírkötés.
2 200 HUF
3381994
21708
506
2200
2 200 HUF
3413512
21709
506
Géraldy, Paul: Te meg én. Fordította Kosztolányi Dezső. 1986, Helikon. Kiadói bársony kötés, szép állapotban
2 000 HUF
3418636
21710
506
Wass Albert könyvek, Hagyaték. Örökségünk. Bp.,é.n., Trikolor Kft. 313p. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house